Arkadiusz N. Arkadiusz N. Quote Arkadiusz N. pacjent

Jeżeli zastanawiacie się czy zrobić przeszczep włosów, to polecam Wam klinikę na własną odpowiedzialność. Nie będziecie żałować !

Michał W. Michał W. Quote Michał W. pacjent

Dostałem kontakt do kliniki z polecenia od znajomego, który był pół roku wcześniej. Byłem w szoku jakie można uzyskać efekt w takim czasie. Długo się nie zastanawiając umówiłem się na wyjazd. Najlepsza moja decyzja !

Adrian M. Adrian M. Quote Adrian M. pacjent

Dr. Altan i jego zespół to mistrzowie w swoim fachu! Jakość zabiegu jak i cała obsługa na światowym poziomie. Włosów przybyło, lat ubyło a to wszystko w ciagu zaledwie kilku godzin. Wszystkim niezdecydowanym zdecydowanie polecam!

Marcin P. Marcin P. Quote Marcin P. pacjent

100% polecam

Adrian K. Adrian K. Quote Adrian K. pacjent

100% profesjonalnej obsługi, POLECAM !

Krystian M. Krystian M. Quote Krystian M. pacjent

Jestem bardzo zadowolony z obsługi, przeszczepiono mi 4500 draftów. Pełen profesjonalizm i fachowa obsługa, polecam !

Bartek K. Bartek K. Quote Bartek K. pacjent

Jestem własnie 3 miesiąc po przeszczepie u Dr. Altana, wszystko przebiegło zgodnie z planem, włosy już odrastają. Na temat kliniki, warunków jak i całego przeszczepu mogę napisać same pozytywy, świetne warunki i profesjonalna obsługa pacjenta. Szczerze polecam wszystkim, którzy jeszcze się wahają.

Sebastian S. Sebastian S. Quote Sebastian S. pacjent

Miałem przeszczepiane 3700 draftow u Dr. Altana 2,5 miesiące temu. Jak na tak młody zespół to bardzo doświadczony. Fajne dziewczyny i ogólnie wszyscy bardzo mili. Klinika czysta, sterylna. Hotel na wypasie

Łukasz K. Łukasz K. Quote Łukasz K. pacjent

Polecam klinike Dr. Altana. Od przeszczepu minęło 5 miesięcy a na mojej głowie w tak krótkim czasie zaszły duże zmiany i powrócił dawny wygląd, obsługa i opieka na dużym poziomie, ogólnie jestem bardzo zadowolony.

Filip J. Filip J. Quote Filip J. pacjent

Przeszczep włosów u Doktora Altana robiłem prawie rok temu, u mnie przessczepiono 4500 graftów. Polecam każdemu klinikę która jest absolutnie nr 1 w Turcji, byłem pod ogromnym wrażeniem Hotelu oraz zespołu który był bardzo zaangażowany i robili wszystko aby była idealnie. Szczerze polecam!

Waldemar Waldemar Quote Waldemar pacjent

Polecam każdemu ta klinikę, wysoka jakość za przystepną cenę. Poza tym bardzo dobra organizacja – transfer, Hotel, klinika. Jestem pod ogromnym wrazeniem pracy dr. Atlana i calego jego zespolu. Profesjonalne podejscie do kazdego pacjenta, zaangazowanie i precyzja wykonywanej pracy. Goraco Polecam

Borys B. Borys B. Quote Borys B. pacjent

Polecam wszystkim tą klinikę. Wielkie doświadczenie, fachowość usługi a przede wszystkim profesjonalizm i troska o pacjenta od początku do końca w każdym calu, łącznie z noclegami w ekskluzywnym hotelu oraz odbiorem i zawiezieniem z powrotem na lotnisko. Opieka i troska długo po zabiegu. Jestem bardzo zadowolony z efektu. Jeśli przeszczep włosów to tylko tam. Polecam na 100%