TRYP BY WYNDHAM AIRPORT ISTANBUL

Jest nowoczesnym hotelem o standardzie 5-cio gwiazdkowym , który znajduje się w dzielnicy biznesowej, będącej siedzibą wielu tureckich firm. Hotel TRYP by Wyndham oddalony jest od nowego lotniska Istanbul Airport (IST) 30 km.  Pozwala naszemu kierowcy dowiezienie Was do Hotelu w ciągu 25 minut. Klinika znajduje się 10 km dalej w prywatnym szpitalu Avrasya, co pozwala na sprawne przemieszczanie się po zatłoczonym Stambule i dotarcie do kliniki w ciągu 10 minut. W pobliżu znajduje się stacja metra Mahmutbey, korzystanie z tej formy komunikacji pozwoli na sprawniejsze przedostanie się do centrum zatłoczonego Stambułu.
 
Hotel usytuowany jest w pobliżu centrum handlowego ISTOÇ Trade Centre, centrum handlowego Mall of Istanbul oraz majestatycznych meczetów i pałaców, w wolnej chwili możecie poznać kulturę turecką dzięki pobliskiej infrastrukturze.

W Hotelu znajdziecie kryty basen, saunę, łaźnię turecką, najnowocześniejszą siłownię oraz restaurację i bar na miejscu, a także płatny parking.

Codziennie rano na miejscu serwowane jest śniadanie w formie bufetu. W hotelowej restauracji serwowane są dania kuchni międzynarodowej. Obsługa pokoju funkcjonuje całą dobę, dzięki czemu można cieszyć się pyszną kuchnią w zaciszu swojego pokoju hotelowego. 

Goście mogą korzystać z centrum biznesowego, zarezerwować wycieczkę w punkcie informacji turystycznej lub skorzystać z usługi prasowania. W recepcji można uzyskać porady na temat okolicy, aby pomóc Gościom zaplanować swój dzień.

 

Opinie pacjentów
Opinie pacjentów
Co o nas mówią ?
NOWE POSTY NA INSTAGRAMIE
@aestepoolpoland
NOWE FILMY NA YOUTUBE
@Aestepool Przeszczep włosów w Turcji
NOWE WPISY NA BLOGU

Dowiedz się więcej na temat przeszczepu włosów w Turcji oraz przyczyn wypadania włosów.

Darmowa konsultacja

Wyślij zdjęcia w pięciu ujęciach aby dowiedzieć się czy jesteś dobrym kandydatem do przeszczepu włosów w Turcji.

lub