Z DR SONAY GOKHAN

STOMATOLOGIA W TURCJI

Dr Sonay Gokhan specjalizuje się w stomatologii estetycznej jej pacjentami są osoby rozpoznawalne w Turcji. Jest znanym ekspertem robiącym licówki, korony i implanty zębów w Turcji. Prowadzi swój program w telewizji publicznej i jest osobą rozpoznawalną.

O NAS

Dr Sonay gokhan

SG Dental Clinic to specjalistyczna klinika stomatologii  znajdująca się w Turcji, wyróżniająca się indywidualnym podejściem do każdego pacjenta.

Nazywam się Dr Sonay Gokhan i jestem założycielem naszej kliniki stomatologii. Biorę czynny udział w planowaniu leczenia oraz projektowaniu pięknego naturalnego uśmiechu u naszych pacjentów. Prowadzę klinikę w dwóch różnych lokalizacjach w Stambule (Turcja). Ukończyłam studia magisterskie z implantologii we Włoszech, jestem Absolwentką Wydziału Stomatologii  Uniwersytetu w Stambule.

Naszym pacjentom oferujemy implanty, licówki i korony cyrkonowe lub pełnoceramiczne Emax, bonding, leczenie ortodontyczne oraz wiele innych usług stomatologicznych w naszej klinice w Turcji.

Świadczymy usługi dla pacjentów z Polski, z pomocą przedstawiciela, który był naszym pacjentem. Posiadamy punkt konsultacji znajdujący się w Warszawie.

Dr Sonay Gokhan 

dr-sonay-gokhan
•Licówki porcelanowe•Dr Sonay Gokhan•Turcja

Implant stomatologiczny

Implant wstawiany jest w oparciu o najnowocześniejsze technologie dopasowane  indywidualnie do przypadku.

Licówki i korony

Licówki i korony wykonane są na podstawie cyrkoniowej z wykończeniem porcelanowym lub pełnoceramiczne Emax, które cechują się wysoką wytrzymałością i estetyką

kompleksowe leczenie

KOMPLEKSOWE LECZENIE jest możliwe  przed nałożeniem licówek porcelanowych.

NASZA OFERTA

Stomatologia w Turcji z AestePool

licówki porcelanowe

KORONY CYRKONOWE

Oferujemy licówki i korony cyrkonowe z wykończeniem porcelanowym, które uznawane są za najwyższej jakości korony, które cechują się wysoką wytrzymałością na przebarwienia oraz mechaniczne uszkodzenia. Podczas zabiegu Doktor dopasowuje kolor oraz kształt aby uzyskać świetny naturalny efekt.

cena 200€ / szt.

licówki w turcji

KORONY EMAX

Oferujemy licówki i korony pełnoceramiczne monolityczne z dikrzemianu litu. Emax pozwala na jeszcze bardziej naturalny efekt z półprzezroczystym wykończeniem, praktycznie nie do odróżnienia od naturalnej kości. Korony są bardzo wytrzymałe co pozwala uzyskać efekt cienkich półprzezroczystych zębów. Doktor dopasowuje kolor oraz kształt aby uzyskać idealnie naturalny efekt.

cena: 220€ /szt.

IMPLANT STOMATOLOGICZNY

To część przypominająca śrubę znajdująca się w kości szczęki lub zuchwy. Jest podstawą korony zęba, zatem możemy porównać go do korzenia zęba. Implanty dentystyczne są trwałe, nie trzeba ich wyjmować , czyścić lub wymieniać jeżeli jest prawidłowo wszczepiony.  Implanty wykonane są z tytanu , dzięki czemu mogą łączyć się z kością.

Implanty mogą zastąpić pojedyncze zęby lub być podstawą dla bardziej skomplikowanych rozwiązań dla uzupełnienia uzębienia. Marki Straumann i Nobel Biocare to najbardziej popularne implanty firm szwajcarskich

cena: 550€ / szt.

wybielanie zębów

WYBIELANIE ZĘBÓW

Marzysz o białym atrakcyjnym uśmiechu. Najlepszym sposobem na osiągnięcie tego może być wybielenie zębów. Większość z nas pragnie perłowo białych zębów. Większość ludzi polega na produktach do wybielania zębów dostępnych w pobliskich drogeriach, aby usunąć naturalne zażółcenie lub przebarwienia zębów. Niestety te produkty rzadko działają. Z drugiej strony profesjonalne wybielanie zębów jest prawie gwarantowane, aby Twoje zęby stały się bielsze w bezpieczny sposób.t.

LECZENIE STOMATOLOGICZNE

Kompleksowe leczenie stomatologiczne może być konieczne jako przygotowanie do uśmiechu prosto z Hollywod. W skład leczenia może wchodzić: wypełnienie dentystyczne, leczenie kanałowe czy usunięcie zębów nie do wyleczenia.

.

SG DENTAL CLINIC

LICÓWKI PORCELANOWE w Turcji z DR SONAY GOKHAN

Dr SONAY GOKHAN

Jest osobą medialną prowadzącą proram w TV, zła opinia rzutowałaby na cały wizerunek osoby.

Doświadczony zespół

Stały, doświadczony i wyspecjalizowany w swojej czynności zespół medyczny.

Polski opiekun

Polskojęzyczny opiekun w trakcie pobytu w SG Dental Clinic

niska cena

Cena za wykonane usługi dentystyczne jest dwukrotnie niższa niż w Polsce.

Konsultacja w Warszawie

Punkt konsultacyjny w Warszawie, gdzie można porozmawiać o ofercie SG Dental Clinic.

5* wg opinii provenexpert

5* według opinii portalu provenexpert.com

OPINIE PACJENTÓW

Co mówią o sg dental clinic

Opinie o AestePoolPoland

Zobacz opinie o AestePoolPoland i skorzystaj z naszych usług. Pozbodź się raz na zawsze swoich kompleksów jakim jest łysienie i dołącz do grona zadowolonych pacjentów. 

(Przetłumaczone przez Google) Od 3 lat leczę się ortodontycznie i jestem bardzo zadowolony ze wszystkiego, że Sonay jest zdecydowanie najlepszy w swojej pracy. Jest bardzo troskliwy i szczery, jego asystentki też są bardzo zainteresowane i uśmiechnięte, kocham ich wszystkich, cieszę się, że wybrałem tę klinikę i polecam ją wszystkim 💛

Duygu Bökeler

Pacjent, SG Dental Clinic

(Przetłumaczone przez Google) W ostatnich miesiącach miałam wykonane wypełnienie kompozytowe w klinice pani Sonay. Bardzo ucieszyły mnie uśmiechnięte twarze asystentek oraz szczera i troskliwa postawa nauczycieli. Gorąco polecam moim znajomym 💯

Can Kala

Pacjent, SG Dental Clinic

(Przetłumaczone przez Google) Miałam koronę cyrkonową, jestem bardzo zadowolona z jej estetyki i użytkowania.Sonay jest wspaniałym lekarzem z jej troską i komunikacją z pacjentami. Z pewnością możesz spokojnie powierzyć swoje zdrowie jamy ustnej. Polecam wszystkim moim znajomym i wszystkim. Życzę dalszych sukcesów, sir. 🙏

Derya GÖKTAŞ

Pacjent, SG Dental Clinic

(Przetłumaczone przez Google) 3 lata temu zrobiłam implant i cyrkon. Gdybym wiedział, że będzie to takie proste i przyjemne, zrobiłbym to wcześniej. Ręka mojego nauczyciela jest bardzo lekka i szybka. Bardzo dziękuję Tobie i Twojemu zespołowi.

Kaan Yamak

Pacjent, SG Dental Clinic

(Przetłumaczone przez Google) W klinice wszystko jest tak dobre, że pomyśleli o wszystkim dla wygody gości. W środku spędziłem łącznie 2 godziny, ale wydawało się, że zajęło to 15 minut 🙂

Samar Kmr

Pacjent, SG Dental Clinic

DARMOWA KONSULTACJA

Wyślij zgłoszenie i otrzymaj darmową konsultację

PRZED & PO

licówki w turcji, efekty z AestePool Poland

AESTEPOOL MEDIA

SPRAWDŹ Nowe filmy na YouTube

NOWE WPISY NA BLOGU

Blog AestePoolPoland

Dowiedz się więcej na temat przeszczepu włosów w Turcji, poznaj przyczyny wypadania włosów oraz jak im zapobiec.