FAQ


FAQ – Pytania i odpowiedzi

Przeszczep włosów w turcji

Czy każdy może zrobić przeszczep włosów?

Przeszczep włosów może zrobić każdy, kto nie posiada przeciwskazań do operacji np. nieunormowana cukrzyca, choroby skóry głowy, nieunormowane nadciśnienie krwi lub nosiciele chorób zakaźnych.

Co może wykluczyć pacjenta z przeszczepu włosów?

Nie podejmujemy się zabiegu przeszczepu włosów w przypadku pozytywnego wyniku na obecność wirusa WZW B, WZW C, HIV. Nieustabilizowana cukrzyca lub inne choroby przewlekłe , które mogą zagrażać zdorwiu lub życiu w trakcie zabiegu.

Jak zarezerwować termin do zabiegu przeszczepu włosów?

Jeżeli pacjent jest zakwalifikowany do zabiegu przeszczepu włosów przez Dr Ahmeda Altana, to po ustaleniu dostępnych terminów rezerwujemy dogodny z nich na podstawie kupna bilet lotniczych. Jest to wpłata w złotówkach w przeliczeniu po aktualnym kursie NBP na polski rachunek, pozostałą kwotę płacimy w euro bezpośrednio przed rozpoczęciem transplantacji włosów.

Czy zabieg przeszczepu włosów boli?

Zabiegi przeszczepu włosów przeprowadzamy bezboleśnie w oparciu o najnowsze technologię transplantacji włosów. Po zaprzestaniu działania znieczulenia, również ból jest nieodczuwalny.

Czy należy zadbać szczególnie o przeszczepione włosy?

Pacjent dostaje zalecenia lekarza w języku polskim a wraz z nimi leki i kosmetyki niezbędne do pielęgnacji bezpośrednio po zabiegu przeszczepu włosów.

Czy przeszczepiamy włosy z innej części ciała?

Istnieje taka możliwość, ale sięgamy po nią w ostateczności, ponieważ są znacznie mniejsze szanse, że takie włosy odrosną z sukcesem. Najczęściej jest to broda.

Czy przeszczep włosów można zrobić w każdym wieku?

Przeszczep włosów można zrobić w każdym wieku. Wiek nie jest ograniczeniem, a stan zdrowia i ustabilizowane łysienie.

Czy jestem dobrym kandydatem do przeszczepu włosów?

Należy wysłać do nas zdjęcia głowy od przodu, tyłu, obu boków i góry aby uzyskać taką informację.

Jak długo trwa pobyt w Stambule?

Cały pobyt w Stambule trwa dwie doby hotelowe a zabieg przeszczepu włosów można wykonać w sobotę np. wylot z Polski w piątek wieczorem, zabieg w sobotę i powrót do kraju w niedzielę, następnego dnia po południu.

Jak długo trwa przeszczep włosów?

Zabieg przeszczepu włosów trwa od 6 do 10 godzin. Wykwalifikowany personel medyczny pracując maksymalnie wydajnie stara się skrócić ten czas na miarę możliwości.

Czy cena przeszczepu włosów może ulec zmianie w trakcie zabiegu?

Cena za zabieg przeszczepu włosów jest stała i nie ulega zmianie w trakcie zabiegu. Jeżeli zespołowi Aestepool uda pobrać się więcej mieszków włosowych od prognozowanej ilości to cena nie zmienia się.

Czy jest możliwość finansowania zabiegu?

Tak, wspópracujemy z polską grupą finansującą zabiegi medyczne. Za przeszczep włosów w Turcji możesz zapłacić w ratach.

przeszczep włosów Turcja

Ul. Bukowińska 2/U3
02-703 Mokotów/Warszawa

+48-667-016-163
info@aestepoolclinic.pl

Zadzwoń

+48 667 016 163

Napisz

info@aestepoolclinic.pl

DARMOWA KONSULTACJA

Wyślij zgłoszenie i otrzymaj darmową konsultację