DHI – DIRECT HAIR IMPLANTATION

 

Strona główna » Przeszczepy » DHI – Direct Hair Implantation

DHI – Direct Hair Implantation

Przeszczep włosów w Turcji rozwija się technologicznie z dnia na dzień. Pierwszym razem metoda została zastosowana w Korei i obecnie jest najnowocześniejsza.

DHI – dwa etapy przeszczepu włosów.

Nie wszyscy chętnie korzystają z tej metody transplantacji w praktyce, pozostaniemy obojętni wobec opinii czy jest najlepsza.

Tradycyjna metoda FUE składa się z kilku etapów, a dokładnie trzech: pobierania, otwierania kanałów i wszczepiania włosów.

Każda z tych czynności wykonywana jest w innym momencie przeszczepu włosów.

Inaczej jest w przypadku DHI – Direct Hair Implantation, kiedy dwa etapy, czyli otwieranie kanałów i wszczepianie mieszków łączy się w tym samym momencie.

Metoda DHI – na czym polega?

Metoda DHI polega na otwieraniu i wszczepianiu mieszków w tym samym momencie.

Potrzebne jest do tego narzędzie zwane piórem Choi lub implanter DHI.

Podczas przeszczepu włosów metodą DHI używa się nawet kilkanaście takich narzędzi, które wygladają jak długopis. W środku zamiast atramentu znajdują się mieszki włosowe.

W momencie wbicia igły pióra Choi, otwieramy kanały i tym samym wszczepiamy nowe włosy, następnie chirurg wyjmując implanter, zostawia nowe mieszki włosowe wciskając tłoczek w piórze Choi.

Metoda DHI w praktyce.

Podczas przeszczepu włosów metodą DHI przy użyciu pióra Choi chirurg lub zespół medyczny wkładają mieszki włosowe do narzędzia DHI.

Pióro Choi zostaje przekazane chirurgowi, który wbija igłę w skórę głowy pod kątem 40-45 stopni. Po naciśnięciu przycisku wyjmuje igłę pozostawiając w skórze obszaru biorczego nowo wszczepione włosy.

W trakcie całego zabiegu transplantacji włosów użwane jest od sześciu do dzieisęciu piór Choi (uzależnione od ilości przeszczepionych graftów) i aż około 15 igieł, które są różnej grubości, dopasowane do każdego mieszka włosowego, w zależności od ilości włosów w skupisku.

Zalety przeszczepu włosów DHI

  • Pobrane mieszki włosowe, wszczepiane są w bardzo krótkim czasie.
  • implanter DHI umożliwia chirurgiczną precyzję pracy, co prowadzi do naturalnego efektu końcowego.
  • Znacznie zmniejszone krwawienie w obszarze biorczym podczas wszczepiania mieszków włosowych.
  • Skóra głowy nie ulegnie wykrwawieniu, co pozwoli na szybszy powrót do zdrowia. W ten sposób pacjent może wcześniej wrócić do codziennych czynności.
  • W tej metodzie obszar biorczy nie musi być ogolony, co stanowi plus dla wielu osób, które nie chcą ścinać włosów.

Wady metody DHI

  • Aby podjąć się wykonania zabiegu, zarówno chirurg, jak i zespół medyczny muszą przejść długoterminowe szkolenie.
  • W porównaniu z innymi rodzajami przeszczepu włosów metoda DHI jest kosztownym zabiegiem.
  • W sytuacji kiedy zabieg nie jest przeprowadzany prawidłowo, skóra głowy może ulec nadmiernej eksploatacji.
  • Trudno jest osiągnąć gęstość zbliżoną do włosów naturalnie rosnących gdyż ostrze pióra Choi jest obszerniejsze od innych np. wykorzystywanego przy szafirowym Micro FUE.
  • Może powodować rany szarpane, co nie ma miejsca w porónaniu z ostrzem szafirowym.

 

MICRO FUE - Mechaniczny przeszczep włosów

Charakterystyka włosów odgrywa dużą rolę w określaniu kandydatury do przeszczepu włosów metodą DHI.

Najlepsze są grube i proste włosy w przeciwieństwie do cienkich i kręconych, które uniemożliwiają transplantację włosów tą metodą.

Jeśli cierpisz na wypadanie włosów i uważasz, że jesteś dobrym kandydatem do tego rodzaju przeszczepu włosów, możesz skonsultować się z nami i wspólnie wybrać najlepsze rozwiązanie na odzyskanie włosów w obszarze dotkniętym łysieniem.

Przeszczep włosów w Turcji

Trzy dni pobytu w Aestepool CLINIC.

I dzień - przylot

Pierwszy dzień pobytu zaplanowany jest na przylot i zameldowanie w Hotelu. Tego dnia można zwiedzić Stambuł.

II DZIEŃ- ZABIEG

Dzień rozpoczynamy obfitym śniadaniem, badaniem krwi, następnie konsultacja i transplantacja włosów, która potrwa 6-8 godzin.

III DZIEŃ- Powrót

Trzeciego dnia zaplanowane jest wymeldowanie z Hotelu, zdjęcie opatrunku, mycie głowy, konsultacja i powrót do domu

Konsultacje online

01

Kontakt rozpoczynamy konsultacją online. Aby dowiedzieć się czy jesteś dobrym kandydatem do przeszczepu włosów, należy wysłać zdjęcia dobrej jakości (oświetlenie, ostrość) w pięciu ujęciach (od przodu, tyłu, obu boków, góry). Na podstawie zdjęć Doktor Altan w ciągu 24 godzin wstępnie ocenia czy i jaką ilość graftów możemy przeszczepić. Po pierwszej pozytywnej decyzji, należy uzupełnić ankietę medyczną, która pozwala zweryfikować Twój stan zdrowia.

Umówienie terminu

02

Jeżeli przejdziesz pomyślnie wstępną konsultację, otrzymujesz spersonalizowaną ofertę, która zawiera ceny dostępnych pakietów oraz odpowiadające im terminy zabiegów. W trakcie konsultacji należy zgłosić zainteresowanie okresem w którym chcesz wykonać przeszczep włosów. Następnym krokiem jest podpisanie umowy, uiszczenie opłaty rezerwacyjnej, w przypadku wyboru pakietu Standard przesłania elektronicznych biletów lotniczych.

Przeszczep włosów

03

Po przylocie do Stambułu w Turcji, na lotnisku będzie czekał na Ciebie prywatny kierowca, który zadba o transport w trakcie całego pobytu. W dniu przylotu (dzień przed zabiegiem) obowiązuje tylko zameldowanie w hotelu. Następnego dnia po śniadaniu prywatny kierowca zawiezie Cię do kliniki. Przeszczep włosów rozpoczynamy od konsultacji z Doktorem Altanem i badaniem krwi. Zabieg trwa 6-10 godzin i jest bezbolesny. Kolejny dzień przeznaczony jest na konsultację, tego dnia można wracać do domu.

Opieka pozabiegowa

04

Stawiamy na wysoki poziom obsługi po zabiegowej. Pacjenci po zabiegu transplantacji włosów w naszej klinice mają nieograniczony kontakt z polskim koonsultantem. Wyróżnia nas możliwość bezpośredniej konsultacji efektów z Doktorem Altanem, umożliwiając bezpośredni kontakt z nim. Przez najbliższe 30 dni wykazujemy specjalną opiekę i przekazujemy wskazówki naszym pacjentom aby uzyskać najlepszy efekt końcowy transplantacji włosów wykonanej w naszej Klinice w Turcji.

przeszczep włosów Turcja

Ul. Bukowińska 2/U3
02-703 Mokotów/Warszawa

+48-667-016-163
info@aestepoolclinic.pl

Zadzwoń

+48 667 016 163

Napisz

info@aestepoolclinic.pl

DARMOWA KONSULTACJA

Wyślij zgłoszenie i otrzymaj darmową konsultację