SZAFIR MICRO FUE

 

Strona główna » Przeszczepy » Szafirowe Micro FUE

SZAFIR MICRO FUE

Nowoczesna metoda Micro FUE, pozwala na skuteczniejszy przeszczep włosów. Jest to najmniej inwazyjny sposób na chirurgiczne przywrócenie włosów.

Metoda Szafir Micro FUE polega na pojedyńczym pobraniu mieszków włosowych z obszaru dawczego za pomocą mikrupunchera o średnicy 0.7mm.

Jest to minimalnie inwazyjna metoda transplantacji włosów, która pomaga pacjentom szybciej wrócić do zdrowia, pozostawiając mniejsze, niewidoczne dla oka blizny.

Istnieją różne metody przeszczepiania włosów w obszar dotknięty łysieniem.

Przeszczep włosów w Turcji stał się co raz bardziej popularnym rozwiązaniem dla osób cierpiących na problem łysienia.

Z biegiem lat wprowadzano nowsze technologię, które łączą dwie techniki w jedną tworząc doskonałą technikę transplantacji włosów.

Połączyliśmy Micro FUE, które zmniejsza ingerencję w skórę obszaru dawczego z ostrzem szafirowym, które również nie pozostawia blizn po użyciu w zabiegu transplantacji owłosienia.

Czym jest Szafirowe Micro FUE?

Jak sama nazwa wskazuje, podczas zabiegu transplantacji włosów wykorzystuje się narzędzi szafirowych.

Ostrze szafirowe, którym Doktor Altan wykonuje nacięcie w obszarze dotkniętym łysieniem jest wykonane ze szlachetnego kamienia szafiru o charakterystycznym kształcie.

Dzięki tej właściwości, możliwośc poprowadzenia skuteczniejszego przeszczepu włosów staję się jeszcze łatiwejsze, gdyż swoją gładką strukturą nie powoduje szarpanych cięć, jest antybakteryjny i o dopasowanym kształcie do pobranych mieszków włosowych.

Ostrze szafirowe jest w kształcie litery V, gdy metalowe ostze ma kształ regularny.

Dzięki tej właściwości mieszki włosowe po wszczepieniu nie przemieszczają się, rosnąc w nadanynm kierunku, tworząc naturalny wygląd. Zastosowanie tego narzędzia pozwala na uzyskanie lepszęj gęstości, kształ pozwala na bliższe siebie nacięcia nie uszkadzając pozostałych mieszków włosowych i nie jednocząc się z pozostałymi nacięciami tworząc bliznę.

Wypadające włosy - szczotka

Zalety metody Sapphire Fue?

  • Szafirowe ostrza umożliwiają mniejsze nacięcia w skórze, dlatego bliznowacenie po operacji jest prawie niewidoczne, uszkodzenie tkanki jest minimalne, więc szybciej się regeneruje, a skóra pozostaje bardziej miękka.
  • Jakość szafirowych narzędzi zmniejsza ryzyko urazu.
  • Ból pooperacyjny jest minimalny.
  • Szafirowa metoda przeszczepu włosów zapewnia wyższą skuteczność i większą objętość włosów.
  • Postępowanie zgodnie z tą metodą tworzy bardziej naturalną linię włosów.
  • Niższe ryzyko powikłań.

 

Proces regeneracji i uzyskiwania efektu końcowego po przeszczepie włosów.

Podobnie jak w przypadku innych technik przeszczepu włosów, po zabiegu możliwy jest minimalny ból i obrzęk, co jest normalne.

Odrost nowych włosów jest procesem czasochłonnym, dlatego pacjenci poddawani zabiegowi powinni spodziewać się wypadania przeszczepionych włosów w ciągu 2-4 tygodni.

Jest to stan przejściowy i należy spodziewać się odrostu nowych mocniejszych włosów już wkrótce.

Ten etap zauważalny jest od 4 miesiąca, lecz efekt końcowy transplantacji włosów można ocenić dopiero po 12-tu miesiącach.

Wypadające włosy - szczotka

Czy jestem dobrym kandydatem do przeszczepu włosów?

Przedstawiamy kilka czyników wpływających na decyzję czy możemy przeprowadzić transplantację włosów.

Jeżeli obszar dotknięty łysieniem jest zbyt zaawansowany a ilość mieszków włosowych w obszarze dawczym  jest niewystarczająca, to nie możemy wykonać przeszczepu włosów.

  • Nie podejmujemy się zabiegów w sytuacji kiedy pacjent cierpi na dermatologiczne zmiany skóry głowy, gdyż efekt może być znikomy.
  • Jeśli twój poziom łysienia jest początkujący, zalecamy chirurgiczne  przywracanie włosów i leczenie łysienia, można uzyskać najlepsze efekty.

Przeszczep włosów w Turcji

Trzy dni pobytu w Aestepool CLINIC.

I dzień - przylot

Pierwszy dzień pobytu zaplanowany jest na przylot i zameldowanie w Hotelu. Tego dnia można zwiedzić Stambuł.

II DZIEŃ- ZABIEG

Dzień rozpoczynamy obfitym śniadaniem, badaniem krwi, następnie konsultacja i transplantacja włosów, która potrwa 6-8 godzin.

III DZIEŃ- Powrót

Trzeciego dnia zaplanowane jest wymeldowanie z Hotelu, zdjęcie opatrunku, mycie głowy, konsultacja i powrót do domu

Konsultacje online

01

Kontakt rozpoczynamy konsultacją online. Aby dowiedzieć się czy jesteś dobrym kandydatem do przeszczepu włosów, należy wysłać zdjęcia dobrej jakości (oświetlenie, ostrość) w pięciu ujęciach (od przodu, tyłu, obu boków, góry). Na podstawie zdjęć Doktor Altan w ciągu 24 godzin wstępnie ocenia czy i jaką ilość graftów możemy przeszczepić. Po pierwszej pozytywnej decyzji, należy uzupełnić ankietę medyczną, która pozwala zweryfikować Twój stan zdrowia.

Umówienie terminu

02

Jeżeli przejdziesz pomyślnie wstępną konsultację, otrzymujesz spersonalizowaną ofertę, która zawiera ceny dostępnych pakietów oraz odpowiadające im terminy zabiegów. W trakcie konsultacji należy zgłosić zainteresowanie okresem w którym chcesz wykonać przeszczep włosów. Następnym krokiem jest podpisanie umowy, uiszczenie opłaty rezerwacyjnej, w przypadku wyboru pakietu Standard przesłania elektronicznych biletów lotniczych.

Przeszczep włosów

03

Po przylocie do Stambułu w Turcji, na lotnisku będzie czekał na Ciebie prywatny kierowca, który zadba o transport w trakcie całego pobytu. W dniu przylotu (dzień przed zabiegiem) obowiązuje tylko zameldowanie w hotelu. Następnego dnia po śniadaniu prywatny kierowca zawiezie Cię do kliniki. Przeszczep włosów rozpoczynamy od konsultacji z Doktorem Altanem i badaniem krwi. Zabieg trwa 6-10 godzin i jest bezbolesny. Kolejny dzień przeznaczony jest na konsultację, tego dnia można wracać do domu.

Opieka pozabiegowa

04

Stawiamy na wysoki poziom obsługi po zabiegowej. Pacjenci po zabiegu transplantacji włosów w naszej klinice mają nieograniczony kontakt z polskim koonsultantem. Wyróżnia nas możliwość bezpośredniej konsultacji efektów z Doktorem Altanem, umożliwiając bezpośredni kontakt z nim. Przez najbliższe 30 dni wykazujemy specjalną opiekę i przekazujemy wskazówki naszym pacjentom aby uzyskać najlepszy efekt końcowy transplantacji włosów wykonanej w naszej Klinice w Turcji.

przeszczep włosów Turcja

Ul. Bukowińska 2/U3
02-703 Mokotów/Warszawa

+48-667-016-163
info@aestepoolclinic.pl

Zadzwoń

+48 667 016 163

Napisz

info@aestepoolclinic.pl

14 + 10 =

DARMOWA KONSULTACJA

Wyślij zgłoszenie i otrzymaj darmową konsultację