SZAFIROWE FUE

 

Strona główna » Przeszczepy » Szafirowe Micro FUE

SZAFIROWE FUE

Szafirowe FUE, jest Formą metody FUE bazującą na narzędziach z innego tworzya. Nie narzędia, a umiejętności odpowiadają za efekt końcowy PRZESZCZEPU WŁOSÓW.

Metoda Szafirowe FUE polega na pojedyńczym pobraniu mieszków włosowych z obszaru dawczego, następnie wszczepieniu do kanałów wykonanych przez ostrze szafirowe w miejscu biorczym.

Różnica Szafir FUE podczas transplantacji włosów, polega na posługiwaniu się narzędziem z innego tworzywa podczas otwierania kanałów w drugim etapie.

Najnowocześniejsza metoda przeszczepiania włosów może być bezużyteczna w rękach niedoświadczonego chirurga.

Przeszczep włosów w Turcji stał się popularnym rozwiązaniem dla osób cierpiących na problem łysienia.

Wraz ze wzrostem zainteresowania transplantacji włosów wśród osób z problemem łysienia, wzrasta zapotrzebowanie na dostarczanie rozwiązań mających na celu przycięgnięcie klienta.

Połączenie metody FUE z ostrzem szafirowym narzędzia służącemu otwierania kanałów otrzymało nazwę Szafirowe FUE. Szlachetna nazwa przyciągająca uwagę pacjenta zachęca do skorzystania ze zmodernizowanej metody FUE.

Czym jest Szafirowe FUE?

Jest to metoda transplantacji włosów bazująca na ekstrakcji mieszków włosów metodą FUE. W etapie otwierania kanałów dla nowych wszczepów wykorzystuje się ostrza z  szafiru.

Ostrze szafirowe,  powinno być wykonane ze szlachetnego kamienia szafiru, rzeczywistość pokazuje, że nie zawsze tak jest.

Według treści marketingowych dzięki swojemu tworzywu oraz kształcie wykonuje gładsze nacięcia, nie powodując szarpanych ran, jest antybakteryjne o dopasowanym kształcie do pobranych mieszków włosowych.

Ostrze szafirowe jest w kształcie litery V, bez możliwości regulacji głębokości, kątu nacięcia oraz długości nacięcia.

Swoim wyglądem i nowoczesnością zachęca do skorzystania w celu uzyskania lepszego efektu lub szybszej regeneracji tkanki. Nie od ostrza zależy zdolność regeneracji tkanki lub naturalność efektu, a doświadczenia lekarza chirurga i innych czynników..

Wypadające włosy - szczotka

Mity dot. Szafirowe Fue.

  • Szafirowe FUE powoduje mniejsze nacięcia w skórze, uszkodzenie tkanki jest minimalne, szybsza regeneracja. Kontrargument: regeneracja zależy od zdolności organizmu, ostrze stali chirurgicznej także jest bardzo ostre i wymieniane wieloktotnie w trakcie jednego przeszczepu włosów.
  • Szafirowe FUE pozwala uzyskać lepszą gęstość wszczepów, dzięki smukłemu kształtowi V. Kontrargument: wysoka gęstość wszczepów zależy od umiejętności lekarza wykonującego przeszczep i krążenia krwi w miejscu wszczepów. 
  • Szafirowa FUE zapewnia wyższą skuteczność, mniejsze ryzyko infekcji, bardziej naturalny wygląd. Kontrargument: Na skuteczność ma wpływ doświadczenie lekarza i etap ekstrakcji mieszków. Infekcja od sterylności całego zabiegu,a naturalny wygląd to zdolności chirurga  

Proces regeneracji i uzyskiwania efektu końcowego po przeszczepie włosów.

Podobnie jak w przypadku innych technik przeszczepu włosów, po zabiegu możliwy jest minimalny ból i obrzęk, co jest normalne.

Odrost nowych włosów jest procesem czasochłonnym, dlatego pacjenci poddawani zabiegowi powinni spodziewać się wypadania przeszczepionych włosów w ciągu 2-4 tygodni.

Jest to stan przejściowy i należy spodziewać się odrostu nowych mocniejszych włosów już wkrótce.

Ten etap zauważalny jest od 4 miesiąca, lecz efekt końcowy transplantacji włosów można ocenić dopiero po 12-tu miesiącach.

Wypadające włosy - szczotka

Czy jestem dobrym kandydatem do przeszczepu włosów?

Przedstawiamy kilka czyników wpływających na decyzję czy możemy przeprowadzić transplantację włosów.

Jeżeli obszar dotknięty łysieniem jest zbyt zaawansowany a ilość mieszków włosowych w obszarze dawczym  jest niewystarczająca, to nie możemy wykonać przeszczepu włosów.

  • Nie podejmujemy się zabiegów w sytuacji kiedy pacjent cierpi na dermatologiczne zmiany skóry głowy, gdyż efekt może być znikomy.
  • Jeśli twój poziom łysienia jest początkujący, zalecamy chirurgiczne  przywracanie włosów i leczenie łysienia, można uzyskać najlepsze efekty.

Przeszczep włosów w Turcji

Trzy dni pobytu w Aestepool CLINIC.

I dzień - przylot

Pierwszy dzień pobytu zaplanowany jest na przylot i zameldowanie w Hotelu. Tego dnia można zwiedzić Stambuł.

II DZIEŃ- ZABIEG

Dzień rozpoczynamy obfitym śniadaniem, badaniem krwi, następnie konsultacja i transplantacja włosów, która potrwa 6-8 godzin.

III DZIEŃ- Powrót

Trzeciego dnia zaplanowane jest wymeldowanie z Hotelu, zdjęcie opatrunku, mycie głowy, konsultacja i powrót do domu

Konsultacje online

01

Kontakt rozpoczynamy konsultacją online. Aby dowiedzieć się czy jesteś dobrym kandydatem do przeszczepu włosów, należy wysłać zdjęcia dobrej jakości (oświetlenie, ostrość) w pięciu ujęciach (od przodu, tyłu, obu boków, góry). Na podstawie zdjęć Doktor Altan w ciągu 24 godzin wstępnie ocenia czy i jaką ilość graftów możemy przeszczepić. Po pierwszej pozytywnej decyzji, należy uzupełnić ankietę medyczną, która pozwala zweryfikować Twój stan zdrowia.

Umówienie terminu

02

Jeżeli przejdziesz pomyślnie wstępną konsultację, otrzymujesz spersonalizowaną ofertę, która zawiera ceny dostępnych pakietów oraz odpowiadające im terminy zabiegów. W trakcie konsultacji należy zgłosić zainteresowanie okresem w którym chcesz wykonać przeszczep włosów. Następnym krokiem jest podpisanie umowy, uiszczenie opłaty rezerwacyjnej, w przypadku wyboru pakietu Standard przesłania elektronicznych biletów lotniczych.

Przeszczep włosów

03

Po przylocie do Stambułu w Turcji, na lotnisku będzie czekał na Ciebie prywatny kierowca, który zadba o transport w trakcie całego pobytu. W dniu przylotu (dzień przed zabiegiem) obowiązuje tylko zameldowanie w hotelu. Następnego dnia po śniadaniu prywatny kierowca zawiezie Cię do kliniki. Przeszczep włosów rozpoczynamy od konsultacji z Doktorem Altanem i badaniem krwi. Zabieg trwa 6-10 godzin i jest bezbolesny. Kolejny dzień przeznaczony jest na konsultację, tego dnia można wracać do domu.

Opieka pozabiegowa

04

Stawiamy na wysoki poziom obsługi po zabiegowej. Pacjenci po zabiegu transplantacji włosów w naszej klinice mają nieograniczony kontakt z polskim koonsultantem. Wyróżnia nas możliwość bezpośredniej konsultacji efektów z Doktorem Altanem, umożliwiając bezpośredni kontakt z nim. Przez najbliższe 30 dni wykazujemy specjalną opiekę i przekazujemy wskazówki naszym pacjentom aby uzyskać najlepszy efekt końcowy transplantacji włosów wykonanej w naszej Klinice w Turcji.

przeszczep włosów Turcja

Ul. Bukowińska 2/U3
02-703 Mokotów/Warszawa

+48-667-016-163
info@aestepoolclinic.pl

Zadzwoń

+48 667 016 163

Napisz

info@aestepoolclinic.pl

DARMOWA KONSULTACJA

Wyślij zgłoszenie i otrzymaj darmową konsultację