PRZESZCZEP WŁOSÓW I BRODY

 

Strona główna » Przeszczepy

Przeszczep włosów i brody

TRANSPLANTACJA WŁOSÓW w Aestepool

Pacjenci Aestepool Clinic borykają się z różnymi stadiami łysienia. Najczęściej mamy do czynienia z łysieniem androgenowym, które występuje znacznie częściej u mężczyzn, lecz dotyczy również kobiet. Podstawową przyczyną łysienia androgenowego jest nadwrażliwość organizmu na DHT, czyli pochodną testosteronu.

DHT ma wpływ pośredni na miniaturyzację włosów, co skutkuje mniejszą ilością włosów w skupisku mieszka włosowego a finalnie calkowite wypadanie.

W pierwszym etapie łysienia androgenowego dochodzi do cofnięcia linii włosów w okolicy skroni, czyli powstania tzw. zakoli. To właśnie w tym momencie wiele osób decyduje się na podjęcie leczenia lub przeszczep włosów.

Przeszczep włosów

W Aestepool Clinic specjalizujemy się w transplantacji włosów metodami Micro FUE i DHI. Nasza oferta skierowana jest do mężczyzn i kobiet pragnących uzupełnić owłosienie skóry głowy poprzez przeszczep włosów.Zakola i bardziej zaawansowane objawy łysienia androgenowego to najczęstsze wskazania do zabiegu, lecz pacjenci z łysieniem plackowatym, telogenowym i pourazowym również mogą zdecydować się na przeszczep włosów.

Przeszczep Brody

Badania pokazują, że wygląd brody wpływa na to, jak postrzegają nas ludzie. Mężczyźni z gęstą i zadbaną brodą są postrzegani przez płeć przeciwną jako silniejsi i atrakcyjniejsi. Zabieg polega na pobraniu mieszków włosowych z obszaru dawczego (najczęściej potylicy) i wszczepieniu ich w obszar objęty łysieniem. Przeszczep włosów brody przeznaczony jest dla mężczyzn pragnących zagęścić lub całkowicie odbudować owłosienie twarzy.

Przeszczep włosów w Turcji

Trzy dni pobytu w Aestepool CLINIC.

I dzień - przylot

Pierwszy dzień pobytu zaplanowany jest na przylot i zameldowanie w Hotelu. Tego dnia można zwiedzić Stambuł.

II DZIEŃ- ZABIEG

Dzień rozpoczynamy obfitym śniadaniem, badaniem krwi, następnie konsultacja i transplantacja włosów, która potrwa 6-8 godzin.

III DZIEŃ- Powrót

Trzeciego dnia zaplanowane jest wymeldowanie z Hotelu, zdjęcie opatrunku, mycie głowy, konsultacja i powrót do domu

Konsultacje online

01

Kontakt rozpoczynamy konsultacją online. Aby dowiedzieć się czy jesteś dobrym kandydatem do przeszczepu włosów, należy wysłać zdjęcia dobrej jakości (oświetlenie, ostrość) w pięciu ujęciach (od przodu, tyłu, obu boków, góry). Na podstawie zdjęć Doktor Altan w ciągu 24 godzin wstępnie ocenia czy i jaką ilość graftów możemy przeszczepić. Po pierwszej pozytywnej decyzji, należy uzupełnić ankietę medyczną, która pozwala zweryfikować Twój stan zdrowia.

Umówienie terminu

02

Jeżeli przejdziesz pomyślnie wstępną konsultację, otrzymujesz spersonalizowaną ofertę, która zawiera ceny dostępnych pakietów oraz odpowiadające im terminy zabiegów. W trakcie konsultacji należy zgłosić zainteresowanie okresem w którym chcesz wykonać przeszczep włosów. Następnym krokiem jest podpisanie umowy, uiszczenie opłaty rezerwacyjnej, w przypadku wyboru pakietu Standard przesłania elektronicznych biletów lotniczych.

Przeszczep włosów

03

Po przylocie do Stambułu w Turcji, na lotnisku będzie czekał na Ciebie prywatny kierowca, który zadba o transport w trakcie całego pobytu. W dniu przylotu (dzień przed zabiegiem) obowiązuje tylko zameldowanie w hotelu. Następnego dnia po śniadaniu prywatny kierowca zawiezie Cię do kliniki. Przeszczep włosów rozpoczynamy od konsultacji z Doktorem Altanem i badaniem krwi. Zabieg trwa 6-10 godzin i jest bezbolesny. Kolejny dzień przeznaczony jest na konsultację, tego dnia można wracać do domu.

Opieka pozabiegowa

04

Stawiamy na wysoki poziom obsługi pozabiegowej. Pacjenci po zabiegu transplantacji włosów w naszej klinice mają nieograniczony kontakt z polskim koonsultantem. Wyróżnia nas możliwość bezpośredniej konsultacji efektów z Doktorem Altanem, umożliwiając bezpośredni kontakt z nim. Przez najbliższe 30 dni wykazujemy specjalną opiekę i przekazujemy wskazówki naszym pacjentom aby uzyskać najlepszy efekt końcowy.

przeszczep włosów Turcja

Ul. Bukowińska 2/U3
02-703 Mokotów/Warszawa

+48-667-016-163
info@aestepoolclinic.pl

Zadzwoń

+48 667 016 163

Napisz

info@aestepoolclinic.pl

DARMOWA KONSULTACJA

Wyślij zgłoszenie i otrzymaj darmową konsultację