KLINIKA

 

Strona główna » O nas » Klinika

AESTEPOOL CLINIC

ZEYTINBURNU Dzielnica

Klinika Aestepool pod zarządem Dr Ahmed ALTANA znajduje się w prywatnej klinice, w dzielnicy Zeytinburnu w Stambule, jest to Europejska część miasta Wyznają zasadę „Nic nie jest tak ważne jak człowiek i zdrowie” , dzięki temu stale dążą do podnoszenia standaradów.

Aestepool Clinic wykonuje przeszczep włosów na piętrze w klinice, która została otworzona latem 2022 roku. Dzięki zapewnieniom do najwyższej jakości i najnowocześniejszej technologii sprzętu pozwala klinice być jedną z najlepszych w transplantacji włosów w Stambule. Osoby towarzyszące naszym pacjentom mogą skorzystać z pobliskich restauracji, które znajduje się w pobliżu. Pacjenci również w trakcie zabiegu mogą poprosić o tradycyjny posiłek kuchni tureckiej jak i europejskiej.

Dzięki wysokim standardom i wyposażeniu kliniki, jesteśmy w stanie przeprowadzić analizę krwi w dniu zabiegu, oraz zapewnić inne udogodnienia podczas pobytu. Nasz zespół składa się z personelu o wykształceniu medycznym na czele którego stoi Dr Ahmed Altan, nadzorując przebieg całego przeszczepu włosów, osobiście wykonując najważniejsze etapy u każdego pacjenta. Każdy z członków naszego zespołu odpowiedzialny jest za indywidualnie zadanie, tym samym będąc perfekcjonistą w swoim zadaniu.

hair transplant clinic
przeszczep włosów turcja klinika
przeszczep włosów Turcja klinika

Przeszczep włosów w Turcji

Trzy dni pobytu w Aestepool CLINIC.

I dzień - przylot

Pierwszy dzień pobytu zaplanowany jest na przylot i zameldowanie w Hotelu. Tego dnia można zwiedzić Stambuł.

II DZIEŃ- ZABIEG

Dzień rozpoczynamy obfitym śniadaniem, badaniem krwi, następnie konsultacja i transplantacja włosów, która potrwa 6-8 godzin.

III DZIEŃ- Powrót

Trzeciego dnia zaplanowane jest wymeldowanie z Hotelu, zdjęcie opatrunku, mycie głowy, konsultacja i powrót do domu

Konsultacje online

01

Kontakt rozpoczynamy konsultacją online. Aby dowiedzieć się czy jesteś dobrym kandydatem do przeszczepu włosów, należy wysłać zdjęcia dobrej jakości (oświetlenie, ostrość) w pięciu ujęciach (od przodu, tyłu, obu boków, góry). Na podstawie zdjęć Doktor Altan w ciągu 24 godzin wstępnie ocenia czy i jaką ilość graftów możemy przeszczepić. Po pierwszej pozytywnej decyzji, należy uzupełnić ankietę medyczną, która pozwala zweryfikować Twój stan zdrowia.

Umówienie terminu

02

Jeżeli przejdziesz pomyślnie wstępną konsultację, otrzymujesz spersonalizowaną ofertę, która zawiera ceny dostępnych pakietów oraz odpowiadające im terminy zabiegów. W trakcie konsultacji należy zgłosić zainteresowanie okresem w którym chcesz wykonać przeszczep włosów. Następnym krokiem jest podpisanie umowy, uiszczenie opłaty rezerwacyjnej, w przypadku wyboru pakietu Standard przesłania elektronicznych biletów lotniczych.

Przeszczep włosów

03

Po przylocie do Stambułu w Turcji, na lotnisku będzie czekał na Ciebie prywatny kierowca, który zadba o transport w trakcie całego pobytu. W dniu przylotu (dzień przed zabiegiem) obowiązuje tylko zameldowanie w hotelu. Następnego dnia po śniadaniu prywatny kierowca zawiezie Cię do kliniki. Przeszczep włosów rozpoczynamy od konsultacji z Doktorem Altanem i badaniem krwi. Zabieg trwa 6-10 godzin i jest bezbolesny. Kolejny dzień przeznaczony jest na konsultację, tego dnia można wracać do domu.

Opieka pozabiegowa

04

Stawiamy na wysoki poziom obsługi po zabiegowej. Pacjenci po zabiegu transplantacji włosów w naszej klinice mają nieograniczony kontakt z polskim koonsultantem. Wyróżnia nas możliwość bezpośredniej konsultacji efektów z Doktorem Altanem, umożliwiając bezpośredni kontakt z nim. Przez najbliższe 30 dni wykazujemy specjalną opiekę i przekazujemy wskazówki naszym pacjentom aby uzyskać najlepszy efekt końcowy transplantacji włosów wykonanej w naszej Klinice w Turcji.

przeszczep włosów Turcja

Ul. Bukowińska 2/U3
02-703 Mokotów/Warszawa

+48-667-016-163
info@aestepoolclinic.pl

Zadzwoń

+48 667 016 163

Napisz

info@aestepoolclinic.pl

DARMOWA KONSULTACJA

Wyślij zgłoszenie i otrzymaj darmową konsultację