DR AHMED ALTAN

 

Strona główna » O nas » dr Ahmed Altan

DR AHMED ALTAN

AESTEPOOL CLINIC

Nasz ekspert w transplantacji włosów rozpoczął studia medyczne w Sofii (Bułgaria), i spędził tam kilka semestrów. Kolejne dwa lata zdobywał wiedzę we Frankfurcie nad Menem (Niemcy), gdzie kontynuował studia doszkalając się w zakresie medycyny, na prestiżowym Uniwesytecie Goethe. Po powrocie do Sofii, dr Altan ukończył studia medyczne z bardzo dobrymi wynikami.

Dr Altan ukończył specjalizację z chirurgii plastycznej i od tego czasu stale podnosi swoje kwalifikacje. Stał się wiodącym ekspertem w transplantacji włosów i zyskał wyjątkową reputację w Turcji.

Mówi w czterech językach: angielskim, bułgarskim, hiszpańskim, oraz ojczystym tureckim.

Dr Ahmed Altan jest tureckim lekarzem, który urodził się w Eskisehir w Turcji. Nasz ekspert do spraw transplantacji włosów mieszka obecnie w Stambule, w pobliżu kliniki, w której praktykuje swoje umiejętności i wiedzę zdobytą przez lata doświadczenia i nauki.

Do chwili obecnej dr Altan przeprowadził operację u blisko 9000 pacjentów, wielu z nich zmieniło jakość i komfort życia na zdecydowanie wyższy poziom, dzięki większej pewności siebie jaką dała im operacja przeszczepu włosów.

Ahmed Altan

Dr Ahmed Altan

KARIERA MEDYCZNA W PIGUŁCE

;

2006 - 2007

Goethe Uniwersytet Medyczny- Frankfurt / Niemcy
;

2007 - 2009

Pirogov Hospital Emergency Department – Sofia / Bułgaria
;

2009 - 2010

Asystent ordynatora Narodowej Kardiologii w Bułgarii
;

2012 - 2014

Program FUE doszkalający

;

2014 - AKTUALNIE

Główny chirurg transplantacji włosów w klinice- Stambuł / Turcja

przeszczep włosów turcja Doktor
przeszczep włosów Turcja Doktor
przeszczep włosów turcja Doktor

Przeszczep włosów w Turcji

Trzy dni pobytu w Aestepool CLINIC.

I dzień - przylot

Pierwszy dzień pobytu zaplanowany jest na przylot i zameldowanie w Hotelu. Tego dnia można zwiedzić Stambuł.

II DZIEŃ- ZABIEG

Dzień rozpoczynamy obfitym śniadaniem, badaniem krwi, następnie konsultacja i transplantacja włosów, która potrwa 6-8 godzin.

III DZIEŃ- Powrót

Trzeciego dnia zaplanowane jest wymeldowanie z Hotelu, zdjęcie opatrunku, mycie głowy, konsultacja i powrót do domu

Konsultacje online

01

Kontakt rozpoczynamy konsultacją online. Aby dowiedzieć się czy jesteś dobrym kandydatem do przeszczepu włosów, należy wysłać zdjęcia dobrej jakości (oświetlenie, ostrość) w pięciu ujęciach (od przodu, tyłu, obu boków, góry). Na podstawie zdjęć Doktor Altan w ciągu 24 godzin wstępnie ocenia czy i jaką ilość graftów możemy przeszczepić. Po pierwszej pozytywnej decyzji, należy uzupełnić ankietę medyczną, która pozwala zweryfikować Twój stan zdrowia.

Umówienie terminu

02

Jeżeli przejdziesz pomyślnie wstępną konsultację, otrzymujesz spersonalizowaną ofertę, która zawiera ceny dostępnych pakietów oraz odpowiadające im terminy zabiegów. W trakcie konsultacji należy zgłosić zainteresowanie okresem w którym chcesz wykonać przeszczep włosów. Następnym krokiem jest podpisanie umowy, uiszczenie opłaty rezerwacyjnej, w przypadku wyboru pakietu Standard przesłania elektronicznych biletów lotniczych.

Przeszczep włosów

03

Po przylocie do Stambułu w Turcji, na lotnisku będzie czekał na Ciebie prywatny kierowca, który zadba o transport w trakcie całego pobytu. W dniu przylotu (dzień przed zabiegiem) obowiązuje tylko zameldowanie w hotelu. Następnego dnia po śniadaniu prywatny kierowca zawiezie Cię do kliniki. Przeszczep włosów rozpoczynamy od konsultacji z Doktorem Altanem i badaniem krwi. Zabieg trwa 6-10 godzin i jest bezbolesny. Kolejny dzień przeznaczony jest na konsultację, tego dnia można wracać do domu.

Opieka pozabiegowa

04

Stawiamy na wysoki poziom obsługi po zabiegowej. Pacjenci po zabiegu transplantacji włosów w naszej klinice mają nieograniczony kontakt z polskim koonsultantem. Wyróżnia nas możliwość bezpośredniej konsultacji efektów z Doktorem Altanem, umożliwiając bezpośredni kontakt z nim. Przez najbliższe 30 dni wykazujemy specjalną opiekę i przekazujemy wskazówki naszym pacjentom aby uzyskać najlepszy efekt końcowy transplantacji włosów wykonanej w naszej Klinice w Turcji.

przeszczep włosów Turcja

Ul. Bukowińska 2/U3
02-703 Mokotów/Warszawa

+48-667-016-163
info@aestepoolclinic.pl

Zadzwoń

+48 667 016 163

Napisz

info@aestepoolclinic.pl

DARMOWA KONSULTACJA

Wyślij zgłoszenie i otrzymaj darmową konsultację