O NASAESTEPOOL CLINIC

KLINIKA AESTEPOOL 

Klinika Aestepool pod zarządem Dr Ahmed ALTANA znajduje się w najbardziej prestiżowym szpitalu Avrasya, w dzielnicy Gaziosmanpasa w Stambule. Wyznają zasadę „Nic nie jest tak ważne jak człowiek i zdrowie” , dzięki temu stale dążą do podnoszenia standaradów. Szpital od 2003 roku posiada certyfikaty zarządzania jakością TS EN ISO 9001.

Hotel Tryp by Wyndham 

Jest nowoczesnym hotelem o standardzie 5-cio gwiazdkowym, który znajduje się w dzielnicy biznesowej, będącej siedzibą wielu tureckich firm. Hotel TRYP by Wyndham oddalony jest od nowego lotniska Istanbul Airport (IST) 30 km. Pozwala naszemu kierowcy dowiezienie Was do Hotelu w ciągu 25 minut.

Klinika znajduje się 10 km dalej w prywatnym szpitalu Avrasya, co pozwala na sprawne przemieszczanie się po zatłoczonym Stambule i dotarcie do kliniki w ciągu 10 minut. W pobliżu znajduje się stacja metra Mahmutbey, korzystanie z tej formy komunikacji pozwoli na sprawniejsze przedostanie się do centrum zatłoczonego Stambułu.

Ahmed Altan

Dr Ahmed Altan

KARIERA MEDYCZNA W PIGUŁCE

;

2000 - 2006

Wydział medyczny, lekarz wolontariusz w Szpitalu Alexandrovska w Sofii / Bułgaria2006 – 2007
;

2006 - 2007

Goethe Uniwersytet Medyczny- Frankfurt / Niemcy
;

2007 - 2009

Pirogov Hospital Emergency Department – Sofia / Bułgaria
;

2009 - 2010

Asystent ordynatora Narodowej Kardiologii w Bułgarii
;

2010 - 2012

Program FUE doszkalający
;

2012 - AKTUALNIE

Główny chirurg transplantacji włosów w klinice- Stambuł / Turcja

Dr Altan ukończył specjalizację z chirurgii plastycznej i od tego czasu stale podnosi swoje kwalifikacje. Stał się wiodącym ekspertem w transplantacji włosów i zyskał wyjątkową reputację w Turcji.

Mówi w czterech językach: angielskim, bułgarskim, hiszpańskim, oraz ojczystym tureckim.

Przeszczep włosów w Turcji

Trzy dni pobytu w Aestepool clinic.

i dzień- przylot

Pierwszy dzień pobytu zaplanowany jest na przylot i zameldowanie w Hotelu. Tego dnia można zwiedzić Stambuł.

II dzień- zabieg

Dzień rozpoczynamy obfitym śniadaniem, badaniem krwi, następnie konsultacja i transplantacja włosów, która potrwa 6-8 godzin.

II dzień- POWRÓT

Trzeciego dnia zaplanowane jest wymeldowanie z Hotelu, zdjęcie opatrunku, mycie głowy, konsultacja i powrót do domu

Konsultacje online

01

Kontakt rozpoczynamy konsultacją online. Aby dowiedzieć się czy jesteś dobrym kandydatem do przeszczepu włosów, należy wysłać zdjęcia dobrej jakości (oświetlenie, ostrość) w pięciu ujęciach (od przodu, tyłu, obu boków, góry). Na podstawie zdjęć Doktor Altan w ciągu 24 godzin wstępnie ocenia czy i jaką ilość graftów możemy przeszczepić. Po pierwszej pozytywnej decyzji, należy uzupełnić ankietę medyczną, która pozwala zweryfikować Twój stan zdrowia.

Umówienie terminu

02

Jeżeli przejdziesz pomyślnie wstępną konsultację, otrzymujesz spersonalizowaną ofertę, która zawiera ceny dostępnych pakietów oraz odpowiadające im terminy zabiegów. W trakcie konsultacji należy zgłosić zainteresowanie okresem w którym chcesz wykonać przeszczep włosów. Następnym krokiem jest podpisanie umowy, uiszczenie opłaty rezerwacyjnej, w przypadku wyboru pakietu Standard przesłania elektronicznych biletów lotniczych.

Przeszczep włosów

03

Po przylocie do Stambułu w Turcji, na lotnisku będzie czekał na Ciebie prywatny kierowca, który zadba o transport w trakcie całego pobytu. W dniu przylotu (dzień przed zabiegiem) obowiązuje tylko zameldowanie w hotelu. Następnego dnia po śniadaniu prywatny kierowca zawiezie Cię do kliniki. Przeszczep włosów rozpoczynamy od konsultacji z Doktorem Altanem i badaniem krwi. Zabieg trwa 6-10 godzin i jest bezbolesny. Kolejny dzień przeznaczony jest na konsultację, tego dnia można wracać do domu.

Opieka pozabiegowa

04

Stawiamy na wysoki poziom obsługi pozabiegowej. Pacjenci po zabiegu transplantacji włosów w naszej klinice mają nieograniczony kontakt z polskim koonsultantem. Wyróżnia nas możliwość bezpośredniej konsultacji efektów z Doktorem Altanem, umożliwiając bezpośredni kontakt z nim. Przez najbliższe 30 dni wykazujemy specjalną opiekę i przekazujemy wskazówki naszym pacjentom aby uzyskać najlepszy efekt końcowy.

AESTEPOOL POLAND

DR AHMED ALTAN CLINIC

Ul. Bukowińska 2/U3
02-703 Mokotów/Warszawa

+48-667-016-163
info@aestepoolclinic.pl

Zadzwoń

+48 667 016 163

Napisz

info@aestepoolclinic.pl

10 + 10 =

DARMOWA KONSULTACJA

Wyślij zgłoszenie i otrzymaj darmową konsultację