PRZESZCZEP WŁOSÓW

 

Strona główna » Przeszczepy » Przeszczep włosów

Przeszczep włosów

Trzy etapy transplantacji włosów w Turcji, w klinice Aestepool.

Zalecenia przed transplantacją włosów.

W dniu transplantacji włosów, są one skracane całkowicie w celu łatwiejszego pobrania mieszków włosów.

Nie zaleca się picia kawy, napojów kofeinowych, alkoholu i brania leków rozrzedzających krew w ciągu 24 godzin przed rozpoczęciem zabiegu przeszczepu włosów.

Pacjent powinien założyć wygodne ubranie. Koszulę na guziki lub bluzę rozpinaną na suwak, tak aby po zakończonej transplantacji włosów nie musiał zakładać jej przez głowę.

Powinien także zjeść pożywne śniadanie, przeszczep włosów może trwać nawet 10 godzin, uzależnione jest to ilością graftów, które pobrane są w pierwszym etapie transplantacji.

Wypadające włosy - szczotka

Przeszczep włosów – zakola i inne etapy łysienia androgenowego

W Aestepool Clinic specjalizujemy się w transplantacji włosów metodami Micro FUE i DHI.

Nasza oferta skierowana jest do mężczyzn i kobiet pragnących uzupełnić owłosienie skóry głowy poprzez przeszczep włosów. 

Zakola i bardziej zaawansowane objawy łysienia androgenowego to najczęstsze wskazania do zabiegu, lecz pacjenci z łysieniem plackowatym, telogenowym i pourazowym również mogą zdecydować się na przeszczep włosów.

Aby uzyskać jak najlepsze efekty zabiegu, należy całkowicie wykluczyć przyczyny łysienia.

Wypadające włosy - szczotka

Kiedy warto zdecydować się na przeszczep włosów?

Pacjenci Aestepool Clinic borykają się z różnymi stadiami łysienia.

Najczęściej mamy do czynienia z łysieniem androgenowym, które występuje znacznie częściej u mężczyzn, lecz dotyczy również kobiet.

Podstawową przyczyną łysienia androgenowego jest nadwrażliwość organizmu na DHT, czyli pochodną testosteronu. DHT w sposób pośredni wpływa na miniaturyzację  mieszków włosowych, co skutkuje mniejszą ilością włosów w skupisku mieszka włosowego, finalnie ich zanik.

W pierwszym etapie łysienia androgenowego dochodzi do cofnięcia linii włosów w okolicy skroni, czyli powstania tzw. zakoli. To właśnie w tym momencie wiele osób decyduje się na podjęcie leczenia lub przeszczep włosów

Zakola występują zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. Długie włosy lub grzywka mogą je maskować, lecz nie zahamują łysienia.

Niwelowanie zakoli zaliczamy do uzupełniania niewielkich ubytków owłosienia, dzięki czemu przeszczep włosów na zakola jest szybszy i tańszy niż w przypadku zaawansowanego łysienia androgenowego.

Wypadające włosy - szczotka

Przeszczep włosów – kiedy widoczne są efekty?

Przeszczep włosów jest długotrwałym procesem, który jednak przynosi trwałe i zadowalające efekty.

Pierwsze rezultaty widoczne są już po 4 miesiącach od przeszczepu włosów, a ostateczne efekty oceniamy po 12 miesiącach.

Warto pamiętać, że transplantacja włosów nie zapewnia natychmiastowych rezultatów. W krótkim czasie od zabiegu przeszczepione włosy wypadną, a w ich miejsce odrosną nowe i znacznie mocniejsze.

Na początku owłosienie może też być nieregularne i niezbyt gęste, jednak z każdym kolejnym miesiącem przeszczep włosów będzie dawał lepsze efekty.

Duży wpływ na rezultaty zabiegu przeszczepu włosów ma również sposób wykonania transplantacji.

Szczególnie ważne jest prawidłowe przeprowadzenie II etapu, podczas którego dochodzi do prawidłowych nacięć (otwieranie kanałów) dla nowowszczepianych mieszków włosowych.

Powinna przeprowadzać go osoba z wykształceniem medycznym oraz dużym doświadczeniem, gdyż kąt i kierunek wyrastania włosów zależy od tego etapu. Nacięcia powinny być wykonane z odpowiednią głębokością, adekwatnie do sieci naczyń krwionośnych każdego pacjenta.

Wypadające włosy - szczotka

Przeszczep włosów – zakola i inne etapy łysienia androgenowego

W Aestepool Clinic specjalizujemy się w transplantacji włosów metodami Micro FUE i DHI.

Nasza oferta skierowana jest do mężczyzn i kobiet pragnących uzupełnić owłosienie skóry głowy poprzez przeszczep włosów.

Zakola i bardziej zaawansowane objawy łysienia androgenowego to najczęstsze wskazania do zabiegu, lecz pacjenci z łysieniem plackowatym, telogenowym i pourazowym również mogą zdecydować się na przeszczep włosów.

Aby uzyskać jak najlepsze efekty zabiegu, należy całkowicie zdiagnozować przyczyny łysienia oraz przygotować się do takiego zabiegu, gdyż wydajność obszaru dawczego nie jest nieskończona.

Przeszczep włosów w Turcji

Trzy dni pobytu w Aestepool CLINIC.

I dzień - przylot

Pierwszy dzień pobytu zaplanowany jest na przylot i zameldowanie w Hotelu. Tego dnia można zwiedzić Stambuł.

II DZIEŃ- ZABIEG

Dzień rozpoczynamy obfitym śniadaniem, badaniem krwi, następnie konsultacja i transplantacja włosów, która potrwa 6-8 godzin.

III DZIEŃ- Powrót

Trzeciego dnia zaplanowane jest wymeldowanie z Hotelu, zdjęcie opatrunku, mycie głowy, konsultacja i powrót do domu

Konsultacje online

01

Kontakt rozpoczynamy konsultacją online. Aby dowiedzieć się czy jesteś dobrym kandydatem do przeszczepu włosów, należy wysłać zdjęcia dobrej jakości (oświetlenie, ostrość) w pięciu ujęciach (od przodu, tyłu, obu boków, góry). Na podstawie zdjęć Doktor Altan w ciągu 24 godzin wstępnie ocenia czy i jaką ilość graftów możemy przeszczepić. Po pierwszej pozytywnej decyzji, należy uzupełnić ankietę medyczną, która pozwala zweryfikować Twój stan zdrowia.

Umówienie terminu

02

Jeżeli przejdziesz pomyślnie wstępną konsultację, otrzymujesz spersonalizowaną ofertę, która zawiera ceny dostępnych pakietów oraz odpowiadające im terminy zabiegów. W trakcie konsultacji należy zgłosić zainteresowanie okresem w którym chcesz wykonać przeszczep włosów. Następnym krokiem jest podpisanie umowy, uiszczenie opłaty rezerwacyjnej, w przypadku wyboru pakietu Standard przesłania elektronicznych biletów lotniczych.

Przeszczep włosów

03

Po przylocie do Stambułu w Turcji, na lotnisku będzie czekał na Ciebie prywatny kierowca, który zadba o transport w trakcie całego pobytu. W dniu przylotu (dzień przed zabiegiem) obowiązuje tylko zameldowanie w hotelu. Następnego dnia po śniadaniu prywatny kierowca zawiezie Cię do kliniki. Przeszczep włosów rozpoczynamy od konsultacji z Doktorem Altanem i badaniem krwi. Zabieg trwa 6-10 godzin i jest bezbolesny. Kolejny dzień przeznaczony jest na konsultację, tego dnia można wracać do domu.

Opieka pozabiegowa

04

Stawiamy na wysoki poziom obsługi po zabiegowej. Pacjenci po zabiegu transplantacji włosów w naszej klinice mają nieograniczony kontakt z polskim koonsultantem. Wyróżnia nas możliwość bezpośredniej konsultacji efektów z Doktorem Altanem, umożliwiając bezpośredni kontakt z nim. Przez najbliższe 30 dni wykazujemy specjalną opiekę i przekazujemy wskazówki naszym pacjentom aby uzyskać najlepszy efekt końcowy transplantacji włosów wykonanej w naszej Klinice w Turcji.

przeszczep włosów Turcja

Ul. Bukowińska 2/U3
02-703 Mokotów/Warszawa

+48-667-016-163
info@aestepoolclinic.pl

Zadzwoń

+48 667 016 163

Napisz

info@aestepoolclinic.pl

DARMOWA KONSULTACJA

Wyślij zgłoszenie i otrzymaj darmową konsultację