HOTEL

 

HOTEL TRYP BY WYNDHAM

aestepool clinic

Jest nowoczesnym hotelem o standardzie 5-cio gwiazdkowym, który znajduje się w dzielnicy biznesowej, będącej siedzibą wielu tureckich firm. Hotel TRYP by Wyndham oddalony jest od nowego lotniska Istanbul Airport (IST) 30 km. Pozwala naszemu kierowcy dowiezienie Was do Hotelu w ciągu 25 minut.

Klinika znajduje się 15 km dalej w prywatnym szpitalu Avrasya, co pozwala na sprawne przemieszczanie się po zatłoczonym Stambule i dotarcie do kliniki w ciągu 30 minut. W pobliżu znajduje się stacja metra Mahmutbey, korzystanie z tej formy komunikacji pozwoli na sprawniejsze przedostanie się do centrum zatłoczonego Stambułu.

Hotel usytuowany jest w pobliżu centrum handlowego ISTOÇ Trade Centre, centrum handlowego Mall of Istanbul oraz majestatycznych meczetów i pałaców, w wolnej chwili możecie poznać kulturę turecką dzięki pobliskiej infrastrukturze.

W Hotelu znajdziecie kryty basen, saunę, łaźnię turecką, najnowocześniejszą siłownię oraz restaurację i bar na miejscu, a także płatny parking.

Codziennie rano na miejscu serwowane jest śniadanie w formie bufetu. W hotelowej restauracji serwowane są dania kuchni międzynarodowej. Obsługa pokoju funkcjonuje całą dobę, dzięki czemu można cieszyć się pyszną kuchnią w zaciszu swojego pokoju hotelowego.

Goście mogą korzystać z centrum biznesowego, zarezerwować wycieczkę w punkcie informacji turystycznej lub skorzystać z usługi prasowania. W recepcji można uzyskać porady na temat okolicy, aby pomóc Gościom zaplanować swój dzień.

Przeszczep włosów w Turcji

Trzy dni pobytu w Aestepool CLINIC.

I dzień - przylot

Pierwszy dzień pobytu zaplanowany jest na przylot i zameldowanie w Hotelu. Tego dnia można zwiedzić Stambuł.

II DZIEŃ- ZABIEG

Dzień rozpoczynamy obfitym śniadaniem, badaniem krwi, następnie konsultacja i transplantacja włosów, która potrwa 6-8 godzin.

III DZIEŃ- Powrót

Trzeciego dnia zaplanowane jest wymeldowanie z Hotelu, zdjęcie opatrunku, mycie głowy, konsultacja i powrót do domu

Konsultacje online

01

Kontakt rozpoczynamy konsultacją online. Aby dowiedzieć się czy jesteś dobrym kandydatem do przeszczepu włosów, należy wysłać zdjęcia dobrej jakości (oświetlenie, ostrość) w pięciu ujęciach (od przodu, tyłu, obu boków, góry). Na podstawie zdjęć Doktor Altan w ciągu 24 godzin wstępnie ocenia czy i jaką ilość graftów możemy przeszczepić. Po pierwszej pozytywnej decyzji, należy uzupełnić ankietę medyczną, która pozwala zweryfikować Twój stan zdrowia.

Umówienie terminu

02

Jeżeli przejdziesz pomyślnie wstępną konsultację, otrzymujesz spersonalizowaną ofertę, która zawiera ceny dostępnych pakietów oraz odpowiadające im terminy zabiegów. W trakcie konsultacji należy zgłosić zainteresowanie okresem w którym chcesz wykonać przeszczep włosów. Następnym krokiem jest podpisanie umowy, uiszczenie opłaty rezerwacyjnej, w przypadku wyboru pakietu Standard przesłania elektronicznych biletów lotniczych.

Przeszczep włosów

03

Po przylocie do Stambułu w Turcji, na lotnisku będzie czekał na Ciebie prywatny kierowca, który zadba o transport w trakcie całego pobytu. W dniu przylotu (dzień przed zabiegiem) obowiązuje tylko zameldowanie w hotelu. Następnego dnia po śniadaniu prywatny kierowca zawiezie Cię do kliniki. Przeszczep włosów rozpoczynamy od konsultacji z Doktorem Altanem i badaniem krwi. Zabieg trwa 6-10 godzin i jest bezbolesny. Kolejny dzień przeznaczony jest na konsultację, tego dnia można wracać do domu.

Opieka pozabiegowa

04

Stawiamy na wysoki poziom obsługi po zabiegowej. Pacjenci po zabiegu transplantacji włosów w naszej klinice mają nieograniczony kontakt z polskim koonsultantem. Wyróżnia nas możliwość bezpośredniej konsultacji efektów z Doktorem Altanem, umożliwiając bezpośredni kontakt z nim. Przez najbliższe 30 dni wykazujemy specjalną opiekę i przekazujemy wskazówki naszym pacjentom aby uzyskać najlepszy efekt końcowy transplantacji włosów wykonanej w naszej Klinice w Turcji.

przeszczep włosów Turcja

Ul. Bukowińska 2/U3
02-703 Mokotów/Warszawa

+48-667-016-163
info@aestepoolclinic.pl

Zadzwoń

+48 667 016 163

Napisz

info@aestepoolclinic.pl

DARMOWA KONSULTACJA

Wyślij zgłoszenie i otrzymaj darmową konsultację