CENNIK – PAKIET PREMIUM

AESTEPOOLPOLAND

Strona główna » Cennik » Premium

PAKIET PREMIUM

Przeszczep włosów w turcji

Przeszczep włosów w Turcji- Premium

Pakiet Premium w klinice Aestepool

Pakiet Premium dotyczy usług kliniki trychologicznej Aestepool, prowadzonej w Stambule przez znakomitego chirurga plastycznego, dr Ahmeda Altana.

Oferta skierowana jest do pacjentów z zagranicy, którzy decydują się na przeszczep włosów metodą Sapphire Micro FUE właśnie w Turcji.

Obecnie jest to bardzo popularny kierunek, jeśli chodzi o zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, ponieważ tamtejsze kliniki mogą poszczycić się najwyższą jakością usług za relatywnie niską cenę.

Usługi w Pakiecie Premium

Pakiet Premium obejmuje rozległy zabieg transplantacji włosów (do 5000 mieszków włosowych) wykonywany z użyciem innowacyjnej technologii FUE.

Przeszczep włosów metodą FUE jest nie tylko wysoce skuteczny, ale i mało inwazyjny. Nie pozostawia nieestetycznych blizn na skórze i nie wiąże się z długotrwałą rekonwalescencją. Pierwsze efekty zabiegu transplantacji włosów widoczne są już po około 4 miesiącach, a po roku można cieszyć się wymarzoną, gęstą fryzurą. Takiej procedury można zresztą dokonać nie tylko na skórze głowy, ale i w obrębie zarostu.

W cenę Pakietu Premium wliczony jest zabieg transplantacji, którego najważniejsze etapy wykonuje osobiście dr Ahmed Altan. Obejmuje on także wszelkie niezbędne badania oraz leki i kosmetyki do pielęgnacji po zabiegowej.

Dla gości z Polski niezwykle cennym elementem Pakietu Premiumkonsultacje online bezpośrednio z dr Ahmedem Altanem przez 12 miesięcy od dnia zabiegu. Dodatkowo podczas pobytu w klinice pacjentami zajmuje się polskojęzyczny opiekun.

Benefity dla klientów w Pakiecie Premium

Ogromną zaletą Pakietu Premium jest to, że stosunkowo niska, stała cena 3090 € (w Polsce koszt przeszczepu włosów metodą Micro FUE do 5000 graftów jest dwukrotnie wyższy!) obejmuje nie tylko usługi medyczne, ale i wszystkie najważniejsze koszty wizyty w Turcji.

Pacjenci mają zagwarantowane bilety lotnicze z dowolnego lotniska w Europie oraz ubezpieczenie podróżne na okres pobytu. Na terenie Stambułu czekają na nich V.I.P transfery, m.in. transport z lotniska do hotelu i z hotelu do kliniki.

Pakiet Premium to także dwie doby ze śniadaniami w 5-gwiazdkowym Hotelu TRYP by Wyndham, obiad w dniu zabiegu oraz dodatkowo – niedostępna w tańszych pakietach – kolacja w restauracji hotelowej w dniach pobytu.

Pacjenci mogą korzystać z innych hotelowych atrakcji – restauracji z międzynarodową kuchnią, basenu, sauny, łaźni tureckiej.

Pobyt w Stambule może więc stać się nie tylko rozwiązaniem kłopotliwego problemu łysienia, ale też wypoczynkiem, i to w towarzystwie bliskiej osoby. Zakwaterowanie dla osoby towarzyszącej – gratis.

Dlaczego zakup Pakietu Premium jest opłacalny?

Zakup Pakietu Premium to niezwykle korzystna inwestycja we własne zdrowie i dobre samopoczucie. Przede wszystkim 3090 € to atrakcyjna cena za skomplikowany, wymagający kosztownej technologii zabieg przeszczepu włosów, w który zaangażowany jest zespół najlepszych specjalistów.

Na uwagę zasługuje jednak także fakt, że w żadnej z krajowych klinik transplantacja włosów nie będzie równoznaczna z ciekawą podróżą i pobytem w luksusowym hotelu. Ten benefit, wliczony w cenę zabiegu, to dodatkowy powód, by skorzystać z usług kliniki Aestepool w Stambule!

przeszczep włosów Turcja

Ul. Bukowińska 2/U3
02-703 Mokotów/Warszawa

+48-667-016-163
info@aestepoolclinic.pl

Zadzwoń

+48 667 016 163

Napisz

info@aestepoolclinic.pl

DARMOWA KONSULTACJA

Wyślij zgłoszenie i otrzymaj darmową konsultację