CENNIK – PAKIET STANDARD

 

Strona główna » Cennik » Standard

PAKIET STANDARD

Przeszczep włosów w turcji

przeszczep włosów Turcja cena

Pakiet Standard w klinice Aestepool

Pakiet Standard to podstawowy pakiet opieki medycznej w Aestepool Clinic– renomowanej kliniki przeszczepu włosów w Turcji, odwiedzanej przez pacjentów z całego świata, także z Polski.

Jaki jest powód zainteresowania ofertą przeszczep włosów metodą Micro FUE właśnie w odległym Stambule?

Przede wszystkim osoba dr Ahmeda Altana, który jest jednym z najwybitniejszych specjalistów w swojej dziedzinie! Polaków zmagających się z problemem łysienia przyciąga do Aestepool także atrakcyjna cena zabiegu przeszczepu włosów.

Opieka medyczna w ramach Pakietu Standard

Pakiet Standard obejmuje przede wszystkim  Micro FUE do 5000 graftów, co oznacza przeszczep włosów z wykorzystaniem innowacyjnej metody transplantacji.

W cenie zabiegu przeszczepiane jest do 5000 mieszków, z których wyrosnąć może nawet kilkanaście tysięcy nowych włosów. Przeszczep włosów wykonuje się z użyciem precyzyjnego mikrupunchera o średnicy 0,7 mm, co skutkuje mniejszą ingerencją chirurgiczną podczas przeprowadzanej operacji.

Zabieg transplantacji włosów, którego najważniejsze etapy wykonuje osobiście dr Ahmed Altan, trwa kilka godzin. W 99% przypadków transplantacji włosów przynosi znakomite rezultaty. Nacięcia na skórze są minimalne i nie pozostawiają blizn. Regeneracja po zabiegu przeszczepu włosów przebiega bardzo szybko. Pierwsze efekty transplantacji stają się widoczne już po 4 miesiącach. Końcowy rezultat można ocenić po roku. Przez tych 12 miesięcy pacjent ma możliwość konsultacji online bezpośrednio z Dr Ahmedem Altanem.

Pakiet Standard obejmuje też leki i kosmetyki do pielęgnacji po zabiegowej.

Udogodnienia dla pacjentów w Pakiecie Standard

Polacy, którzy chcą wykonać zabieg przeszczepu włosów w innym kraju niż Polska lub Turcja w korzystnej cenie 2299 €, potrzebują oczywiście znaleźć na miejscu transport, zakwaterowanie i wyżywienie. Wszystkie te udogodnienia obejmuje Pakiet Standard!

Pacjent może spędzić trzy doby w 5-gwiazdkowym hotelu – ze śniadaniami i zakwaterowaniem gratis dla osoby towarzyszącej. Zapewniony ma także obiad w dniu zabiegu oraz transfery na terenie Stambułu. Przylot do Turcji należy opłacić we własnym zakresie.

Pakiet Standard zapewnia opiekę polskiego tłumacza konsultanta na miejscu w klinice.

Dlaczego warto skorzystać z Pakietu Standard?

Pakiet Standard to przede wszystkim oferta, w ramach której można raz na zawsze rozprawić się z dotkliwym problemem estetycznym, jakim jest łysienie androgenowe.

Pakiet Standard jest także korzystną propozycją dla mężczyzn, którym zależy na zagęszczeniu zarostu. Zabieg wykonuje się tą samą metodą, co implantację włosów na skórze głowy. Usługi medyczne w klinice  Aestepool utrzymane są na najwyższym światowym poziomie, a ich cena jest – jak na polskie warunki – niezwykle atrakcyjna.

Przeszczep włosów w klinice dr Ahmeda Altana w ramach pakietu Standard to także gwarancja bezpiecznego, komfortowego pobytu w obcym kraju.

 

Klinika transplantacji włosów w Turcji

Ul. Bukowińska 2/U3
02-703 Mokotów/Warszawa

+48-667-016-163
info@aestepoolclinic.pl

Zadzwoń

+48 667 016 163

Napisz

info@aestepoolclinic.pl

14 + 13 =

DARMOWA KONSULTACJA

Wyślij zgłoszenie i otrzymaj darmową konsultację