CENNIK – STANDARD+

 

Strona główna » Cennik » Polski tydzień

PAKIET STANDARD+

Przeszczep włosów w turcji

Cena przeszczep włosów turcja

PAKIET  STANADRD+ W Klinice Aestepool

Aestepool Clinic to jedna z najlepszych klinik transplantacji włosów na świecie, która swoją świetność zawdzięcza przede wszystkim osobie wybitnego specjalisty dr Ahmeda Altana.

Wraz  ze swoim nie mniej utalentowanym zespołem medycznym w Turcji wykonuje w Aestepool przeszczepy włosów metodą  Micro FUE.

Ta innowacyjna technologia przeszczepu włosów pozwala na małoinwazyjne przeniesienie pojedynczych mieszków włosowych pacjenta (najczęściej z potylicy) w obszar objęty łysieniem.

Dogodny pakiet usług dla polskich pacjentów

Ze względu na renomę dr Ahmeda Altana klinikę Aestepool licznie odwiedzają pacjenci z całego świata.

Pacjenci Aestepool – oprócz najwyższej jakości usług medycznych – w cenie wizyty w klinice mają zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie i wiele innych udogodnień.

W ramach pakietu Standard+ gościom z naszego kraju na czas pobytu w Turcji przydziela się polskojęzycznego opiekuna.

W zakres pakietu wchodzą trzy noclegi ze śniadaniami w 5-gwiazdkowym hotelu TRYP by Wyndham, obiad w dniu zabiegu i wygodne V.I.P. transfery na terenie Stambułu.

Pakiet Standard+ w Aestepool obejmuje też gratisowe zakwaterowanie dla osoby towarzyszącej.

Goście muszą dotrzeć do Stambułu na własny koszt, ale mogą nieodpłatnie wykonać test COVID-19 upoważniający do przekroczenia granicy.

Pakiet Standard+ w klinice Aestepool to przede wszystkim skuteczna w 100% przypadków zabieg.

Pakiet Standard+ został rozbudowany o możliwość skorzystania z dodatkowych zabiegów mających na celu poprawić regenerację oraz efekt końcowy. Można z nich skorzystać w Polsce w Warszawie lub Wrocławiu.

Najważniejsze etapy procedury wykonuje osobiście dr Altan. Zakres opieki medycznej ujęty w cenie pakietu nie ogranicza się do czasu pobytu w Stambule. Pacjenci otrzymują leki i kosmetyki do pielęgnacji po zabiegowej. Przez 12 miesięcy przysługują im, także konsultacje online bezpośrednio z Dr Ahmedem Altanem.

Dlaczego warto wykupić pakiet standard+?

Tacy doświadczeni lekarze, jak dr Ahmed Altan, wykonują zabiegi nowoczesnymii metodami – FUE. Co więcej, niezwykle korzystny jest stosunek ceny do jakości wykonywanych usług.

Koszt leczenia w klinice Aestepool jest relatywnie niski – cena pakietu Standard+ to zaledwie 2499€ czyli około 11 500 zł.

Tymczasem w Aestepool w koszt transplantacji wliczone jest komfortowe zakwaterowanie dla dwóch osób i przede wszystkim zabiegi wspomagające regenerację oraz efekt końcowy, które można wykonać w Warszawie lub Wrocławiu.

 

Klinika transplantacji włosów w Turcji

Ul. Bukowińska 2/U3
02-703 Mokotów/Warszawa

+48-667-016-163
info@aestepoolclinic.pl

Zadzwoń

+48 667 016 163

Napisz

info@aestepoolclinic.pl

5 + 7 =

DARMOWA KONSULTACJA

Wyślij zgłoszenie i otrzymaj darmową konsultację