CENNIK – POLSKI TYDZIEŃ

 

Strona główna » Cennik » Polski tydzień

POLSKI TYDZIEŃ

Przeszczep włosów w turcji

Polski Tydzień Przeszczep Wlosów

Polski Tydzień w klinice Aestepool

Aestepool w Stambule to jedna z najlepszych klinik trychologicznych na świecie, która swoją świetność zawdzięcza przede wszystkim osobie wybitnego chirurga plastycznego, dr Ahmeda Altana. Wraz z ze swoim nie mniej utalentowanym zespołem medycznym turecki lekarz wykonuje w Aestepool przeszczepy włosów metodą Sapphire Micro FUE. Ta innowacyjna technologia pozwala na małoinwazyjne przeniesienie pojedynczych mieszków włosowych pacjenta (najczęściej z potylicy) w obszar objęty łysieniem.

Dogodny pakiet usług dla polskich pacjentów

Ze względu na renomę dr Ahmeda Altana klinikę Aestepool licznie odwiedzają pacjenci z całego świata. Pobyt w obcym kraju zwykle wiąże się z pewnym stresem, zwłaszcza w dobie globalnej epidemii. Tymczasem zabiegom chirurgicznym, nawet tak bezpiecznym, jak transplantacja włosów, najlepiej poddawać się w spokoju i poczuciu komfortu. Dlatego pacjenci Aestepool – oprócz najwyższej jakości usług medycznych – w cenie wizyty w klinice mają zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie i wiele innych udogodnień.
W ramach programu Polski Tydzień gościom z naszego kraju na czas pobytu w Turcji przydziela się polskojęzycznego opiekuna. W zakres pakietu wchodzą dwa noclegi ze śniadaniami w 5-gwiazdkowym hotelu TRYP by Wyndham, pożywny obiad w dniu zabiegu i wygodne V.I.P. transfery na terenie Stambułu. Polski Tydzień w Aestepool obejmuje też gratisowe zakwaterowanie dla osoby towarzyszącej. Goście muszą dotrzeć do Stambułu na własny koszt, ale mogą nieodpłatnie wykonać test COVID-19 upoważniający do przekroczenia granicy.

Usługi medyczne w ramach Polskiego Tygodnia

Pakiet Polski Tydzień w klinice Aestepool to przede wszystkim skuteczna w 100% przypadków operacja, która rozwiązuje dotkliwy problem łysienia. Zabieg odbywa się w prestiżowej klinice, z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi. Najważniejsze etapy procedury wykonuje osobiście dr Altan. Zakres opieki medycznej ujęty w cenie pakietu nie ogranicza się do czasu pobytu w Stambule. Pacjenci otrzymują leki i kosmetyki do pielęgnacji po zabiegowej. Przez 12 miesięcy przysługują im także konsultacje online bezpośrednio z Dr Ahmedem Altanem.

Dlaczego warto wykupić Polski Tydzień w Aestepool?

Transplantacje włosów w Turcji zyskują na popularności przede wszystkim dlatego, że kraj ten słynie z wysokiej jakości usług medycznych. W szczególności wyrósł na lidera w zakresie medycyny estetycznej, w związku z czym kliniki otwierają tam chętnie najlepsi specjaliści z całego świata. Tacy doświadczeni lekarze, jak dr Ahmed Altan, wykonują zabiegi najnowocześniejszymi metodami – FUE lub DHI. Co więcej, niezwykle korzystny jest stosunek ceny do jakości wykonywanych usług.
Koszt leczenia w klinice Aestepool jest relatywnie niski – cena pakietu Polski Tydzień to zaledwie 2300 € czyli około 10 500 zł. Nad Wisłą sam zabieg przeszczepu włosów metodą Micro FUE, obejmujący do 5000 graftów (mieszków włosowych), bywa nawet trzykrotnie droższy! Tymczasem w Aestepool w koszt transplantacji wliczone jest komfortowe zakwaterowanie dla dwóch osób. Parodniowa wycieczka do słonecznej Turcji to zatem doskonały pomysł na rozprawienie się z przerzedzoną fryzurą.

AESTEPOOL POLAND

DR AHMED ALTAN CLINIC

Ul. Bukowińska 2/U3
02-703 Mokotów/Warszawa

+48-667-016-163
info@aestepoolclinic.pl

Zadzwoń

+48 667 016 163

Napisz

info@aestepoolclinic.pl

8 + 13 =

DARMOWA KONSULTACJA

Wyślij zgłoszenie i otrzymaj darmową konsultację