CENNIK – WYJAZD GRUPOWY

 

Strona główna » Cennik » Polski tydzień

WYJAZD GRUPOWY NA

Przeszczep włosów w turcji

Wyjazd grupowy

PAKIET  Wyjazdu grupowego.

Aestepool Clinic to jedna z najlepszych klinik transplantacji włosów w Turcji, która swoją świetność zawdzięcza przede wszystkim osobie wybitnego specjalisty dr Ahmeda Altana.

Wraz  ze swoim nie mniej utalentowanym zespołem medycznym wykonuje przeszczepy włosów w Turcji metodą  Micro FUE.

Ta innowacyjna technologia przeszczepu włosów pozwala na małoinwazyjne przeniesienie pojedynczych mieszków włosowych pacjenta (najczęściej z potylicy) w obszar objęty łysieniem.

Dogodny pakiet usług dla polskich pacjentów

Ze względu na efekty dr Ahmeda Altana klinikę licznie odwiedzają pacjenci z całego świata.

Klienci Aestepool – oprócz najwyższej jakości usług medycznych – w cenie wizyty w klinice mają zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie i wiele innych udogodnień.

W ramach  Pakietu „Wyjazd grupowy” naszym klientom na czas lotu i pobytu w Turcji przydziela się polskiego opiekuna.

W zakres pakietu wchodzą trzy noclegi ze śniadaniami w 5-gwiazdkowym hotelu TRYP by Wyndham, obiad w dniu zabiegu i wygodne V.I.P. transfery na terenie Stambułu.

Pakiet „Wyjazd grupowy” w Aestepool obejmuje też gratisowe zakwaterowanie dla osoby towarzyszącej.

Goście muszą dotrzeć do Stambułu na własny koszt, ale mogą nieodpłatnie skorzystać z pomocy w rezerwacji biletów lotniczych, wykorzystując doświadczenie i wiedzę Aestepool w zakresie rezerwacji.

Wyjazd grupowy na przeszczep włosów z Aestepool to przede wszystkim komfort w przelotach oraz pobytu w Stambule. Nie musisz znać nawet języka angielskiego żeby bez stresu przylecieć i wrocić z Turcji.

Wyjazd grupowy został rozbudowany o opiekę polskiego opiekuna podczas przelotów z Polski i z powrotem, pobyt o dodatkową dobę hotelową. 

Najważniejsze etapy procedury wykonuje osobiście dr Altan. Zakres opieki medycznej ujęty w cenie pakietu nie ogranicza się do czasu pobytu w Stambule. Pacjenci otrzymują leki i kosmetyki do pielęgnacji po zabiegowej. Przez 12 miesięcy przysługują im, także konsultacje online bezpośrednio z Dr Ahmedem Altanem.

Dlaczego warto wybrać wyjazd grupowy?

Tacy doświadczeni lekarze, jak dr Ahmed Altan, wykonują zabiegi nowoczesnymi metodami – FUE. Co więcej, niezwykle korzystny jest stosunek ceny do jakości wykonywanych usług.

Koszt leczenia w klinice Aestepool jest relatywnie niski – cena wyjazdu grupowego to zaledwie 2390€ czyli około 10 700 zł.

Tymczasem w Aestepool w koszt transplantacji wliczone jest komfortowe zakwaterowanie dla dwóch osób i polska opieka podczas przelotów do Stambułu i z powrotem a także w klinice.

 

przeszczep włosów Turcja

Ul. Bukowińska 2/U3
02-703 Mokotów/Warszawa

+48-667-016-163
info@aestepoolclinic.pl

Zadzwoń

+48 667 016 163

Napisz

info@aestepoolclinic.pl

DARMOWA KONSULTACJA

Wyślij zgłoszenie i otrzymaj darmową konsultację