Przeszczep włosów w Turcji rozwija się technologicznie z dnia na dzień. Pierwszym razem metoda została zastosowana w Korei i obecnie jest najnowocześniejsza. 

Nie wszyscy chętnie korzystają z niej w praktyce, pozostaniemy obojętni wobec opinii czy jest najlepszejsza. Tradycyjna metoda FUE składa się z kilku etapów: pobierania, otwierania kanałów i wszczepiania włosów. Każda z tych czynności wykonywana jest w innym momencie przeszczepu włosów. Inaczej jest w przypadku DHI - Direct Hair Implantation, kiedy dwa etapy, czyli otwieranie kanałów i wszczepianie mieszków łączy się w tym samym momencie. 

Metoda DHI polega na otwieraniu i wszczepianiu mieszków w tym samym momencie, potrzebne jest narzędzie zwane piórem Choi lub implanter DHI. Podczas przeszczepu włosów metodą DHI używa się nawet kilkanaście takich narzędzi, które wygladają jak długopis. W środku zamiast atramentu znajdują się mieszki włosowe. W momencie wbicia igły pióra Choi, otwieramy kanały i tym samym wszczepiamy nowe włosy, następnie chirurg wyjmując implanter, zostawia nowe mieszki włosowe wciskając tłoczek w piórze Choi.

DHI w praktyce. 

Podczas przeszczepu włosów metodą DHI przy użyciu pióra Choi chirurg lub zespół medyczny wkładają mieszki włosowe do narzędzia DHI. . Pióro Choi zostaje przekazane chirurgowi, który wbija igłę w skórę głowy pod kątem 40-45 stopni. Po naciśnięciu przycisku wyjmuje igłę pozostawiając w skórze obszaru biorczego nowo wszczepione włosy. W trakcie całego zabiegu użwane jest od sześciu do dzieisęciu piór Choi (uzależnione od ilości przeszczepionych graftów) i aż około 15 igieł, które są różnej grubości, dopasowane do każdego mieszka włosowego, w zależności od ilości włosów w skupisku.

Zalety przeszczepu włosów DHI

- Pobrane mieszki włosowe, wszczepiane są w bardzo krótkim czasie. W ten sposób zwiększamy szanse na zdrowsze i mocniejsze włosy.
- Wskaźnik przeżycia mieszków włosowych jest wysoki, 
- implanter DHI umożliwia chirurgiczną precyzję pracy, co prowadzi do naturalnego efektu końcowego.
- Znacznie zmniejszone krwawienie w obszarze biorczym podczas wszczepiania mieszków włosowych. 

-Skóra głowy nie ulegnie wykrwawieniu, co pozwoli na szybszy powrót do zdrowia. W ten sposób pacjent może wcześniej wrócić do codziennych czynności.

·W tej metodzie obszar biorczy nie musi być ogolony, co stanowi plus dla wielu osób, które nie chcą ścinać włosów. 

Wady metody DHI

- Aby podjąć się wykonania zabiegu, zarówno chirurg, jak i zespół medyczny muszą przejść długoterminowe szkolenie.
- W porównaniu z innymi rodzajami przeszczepu włosów metoda DHI jest kosztownym zabiegiem.
- W sytuacji kiedy zabieg nie jest przeprowadzany prawidłowo, skóra głowy może ulec nadmiernej eksploatacji. 
- Trudno jest osiągnąć gęstość zbliżoną do włosów naturalnie rosnących gdyż ostrze pióra Choi jest obszerniejsze od innych np. wykorzystywanego przy szafirowym Micro FUE. 
- Może powodować rany szarpane, co nie ma miejsca w porónaniu z ostrzem szafirowym.

 

Szczegóły przeszczepu włosów

Charakterystyka włosów odgrywa dużą rolę w określaniu kandydatury do przeszczepu włosów metodą DHI. Najlepsze są grube i proste włosy w przeciwieństwie do cienkich i kręconych, które uniemożliwiają transplantację włosów tą metodą. Jeśli cierpisz na wypadanie włosów i uważasz, że jesteś dobrym kandydatem do tego rodzaju przeszczepu włosów, możesz skonsultować się z nami i wspólnie wybrać najlepsze rozwiązanie na odzyskanie włosów w obszarze dotkniętym łysieniem.

Layer Banner
01.
Konsultacja online

Kontakt rozpoczynamy konsultacją online. Aby dowiedzieć się czy jesteś dobrym kandydatem do przeszczepu włosów, należy wysłać zdjęcia dobrej jakości (oświetlenie, ostrość) w pięciu ujęciach (od przodu, tyłu, obu boków, góry). Na podstawie zdjęć Doktor Altan w ciągu 24 godzin wstępnie ocenia czy i jaką ilość graftów możemy przeszczepić. Po pierwszej pozytywnej decyzji, należy uzupełnić ankietę medyczną, która pozwala zweryfikować Twój stan zdrowia.

02.
Umówienie terminu

Jeżeli przejdziesz pomyślnie wstępną konsultację, otrzymujesz spersonalizowaną ofertę, która zawiera ceny dostępnych pakietów oraz odpowiadające im terminy zabiegów. W trakcie konsultacji należy zgłosić zainteresowanie okresem w którym chcesz wykonać przeszczep włosów. Następnym krokiem jest podpisanie umowy, uiszczenie opłaty rezerwacyjnej, w przypadku wyboru pakietu Standard przesłania elektronicznych biletów lotniczych.

03.
Przeszczep włosów

Po przylocie do Stambułu w Turcji, na lotnisku będzie czekał na Ciebie prywatny kierowca, który zadba o transport w trakcie całego pobytu. W dniu przylotu (dzień przed zabiegiem) obowiązuje tylko zameldowanie w hotelu. Następnego dnia po śniadaniu prywatny kierowca zawiezie Cię do kliniki. Przeszczep włosów rozpoczynamy od konsultacji z Doktorem Altanem i badaniem krwi. Zabieg trwa 6-10 godzin i jest bezbolesny. Kolejny dzień przeznaczony jest na konsultację, tego dnia można wracać do domu.

04.
Opieka pozabiegowa

Stawiamy na wysoki poziom obsługi pozabiegowej. Pacjenci po zabiegu transplantacji włosów w naszej klinice mają nieograniczony kontakt z polskim koonsultantem. Wyróżnia nas możliwość bezpośredniej konsultacji efektów z Doktorem Altanem, umożliwiając bezpośredni kontakt z nim. Przez najbliższe 30 dni wykazujemy specjalną opiekę i przekazujemy wskazówki naszym pacjentom aby uzyskać najlepszy efekt końcowy.

Opinie pacjentów
Opinie pacjentów
Co o nas mówią ?
NOWE POSTY NA INSTAGRAMIE
@aestepoolpoland
NOWE FILMY NA YOUTUBE
@Aestepool Przeszczep włosów w Turcji
NOWE WPISY NA BLOGU

Dowiedz się więcej na temat przeszczepu włosów w Turcji oraz przyczyn wypadania włosów.

Darmowa konsultacja

Wyślij zdjęcia w pięciu ujęciach aby dowiedzieć się czy jesteś dobrym kandydatem do przeszczepu włosów w Turcji.

lub