AVRASYA SZPITAL

 

Klinika Aestepool pod zarządem Dr. Ahmed ALTANA znajduje się w najbardziej prestiżowym szpitalu Avrasya, w dzielnicy Gaziosmanpasa w Stambule. Wyznają zasadę "Nic nie jest tak ważne jak człowiek i zdrowie" , dzięki temu stale dążą do podnoszenia standaradów. Szpital od 2003 roku posiada certyfikaty zarządzania jakością TS EN ISO 9001. 

Aestepool Clinic wykonuje przeszczep włosów na dziewiątym piętrze w szpitalu, wynajmując swoją przestrzeń. Dzięki zapewnieniom do najwyższej jakości i najnowocześniejszej technologii sprzętu pozwala klinice być liderem w transplantacji włosów w Stambule. Osoby towarzyszące naszym pacjentom mogą skorzystać z restauracji szpitalnej, która znajduje się na miejscu. Pacjenci również w trakcie zabiegu mogą poprosić o tradycyjny posiłek kuchni tureckiej jak i europejskiej. 

Dzięki wysokim standardom i wyposażeniu kliniki, jesteśmy w stanie przeprowadzić analizę krwi w dniu zabiegu, oraz inne udogodnienia dając komfort podczas pobytu w naszej klinice. Nasz zespół składa się z personelu o wykształceniu medycznym na czele którego stoi Doktor Ahmed Altan, nadzorując przebieg całego przeszczepu włosów. Każdy z członków naszego zespołu odpowiedzialny jest za indywidualnie zadanie, tym samym będąc perfekcjonistą w swoim zadaniu. 

 

   

Opinie pacjentów
Opinie pacjentów
Co o nas mówią ?
NOWE POSTY NA INSTAGRAMIE
@aestepoolpoland
NOWE FILMY NA YOUTUBE
@Aestepool Przeszczep włosów w Turcji
NOWE WPISY NA BLOGU

Dowiedz się więcej na temat przeszczepu włosów w Turcji oraz przyczyn wypadania włosów.

Darmowa konsultacja

Wyślij zdjęcia w pięciu ujęciach aby dowiedzieć się czy jesteś dobrym kandydatem do przeszczepu włosów w Turcji.

lub